Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szexinek érezzem magam és ne legyek szégyenlős a barátom előtt?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy önbizalmam, ezért szégyenlős vagyok a barátom előtt még mindig, pedig majdnem egy éve együtt vagyunk, de a szexualitásunk (miattam) lapos. Azt szeretném, hogy jó legyen neki és le tudjam küzdeni az önbizalomhiányomat, mert amúgy nem vagyok csúnya és kövér sem. Szóval nincs külsőleg nagy bajom magammal, inkább lelki bizonytalanságról van szó. Mit kéne tennem? Fel kéne egy kicsit lángolni a kapcsolatot, mert nagyon kezd unalmassá is válni, mert nem vagyok benne új dolgokban, mindig ugyanott és ugyanúgy szexelünk. Adjatok tanácsot, mert szeretnék ezen változtatni! Linkelhettek erről szóló cikkeket, írásokat, videókat stb, és saját véleményt is írjatok korral együtt. A válaszokat előre is köszönöm!:)
2016. ápr. 17. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1 év alatt mellette sem tűnt el az önbizalomhiányod fogalmam sincs mi lehet a megoldás... ha valakire rátalál az igazi szerelem és imádod őt, úgy érzed ő a másik feled... akkor nem kéne h előtte szégyenlős legyél... sőt nem igen hallani ilyenről... :/
2016. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezzetek be 18+-os társasjátékot, hátha azzal oldódnak a gátlásaid. Nem kell mindent bevállalni, lényeg, hogy újítsatok kicsit.
2016. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!