Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tette ezt ez a pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt ez a pasi? Hogy lehet ekkora disznó?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki régóta tetszett és visszahallottam többektől is hogy szerinte szép vagyok meg szívesen lefeküdne velem..

aztán elmentünk barátnpimmel bulizni meg ott volt az a pasi is az ő barátaival meghívott pár italra meg táncoltunk is aztán meg lefeküdtünk nála, meg ott is aludtam sőt még reggel amíg aludt sütöttem neki rántottát is meg teát

aztán kérdeztem hogy mit csinál délután mert elmehetnénk moziba is pl vagy sétálni de mondta hogy nem ér rá hát mondom jó akkor este átjövök és nézhetünk filmet de mondta hogy nem jó... kicsit furcsa volt..


aztán másnap gondoltam beállítok meglepni és közölte velem hogy ne zaklassam :OO én meg mondtam neki hogy de hát most akkor így ez milyen kapcsolat stb.. ő meg mondta hogy nem járunk.. ami nagyo nrosszul esett mert azt hittem ő is szeret engem..

Miért csinálja ezt? Akkor most lényegében szakított egy szex után?? :OO


2016. ápr. 17. 14:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
esetleg valami ötlet hogy járhatnék vele?
2016. ápr. 17. 14:41
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom csak szexre kellettél neki. Megkapta amit akart most meg inkább lerázna. :/

L

2016. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Eleve azt mondta hogy lefeküdne veled,nem azt hogy szerelmes beléd. Csak szexelni akart,semmi mást. Törődj bele!
2016. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Meg is erdemled:))))
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy,12?Nagyon naiv vagy,már ne is haragudj...

Csak szexelni akart veled.Egyéjszakás kaland voltál neki.Legközelebb legyél sokkal óvatosabb és ha komoly kapcsolatot akarsz,akkor ne add oda magad egyből...

2016. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

de nekem kell ez a pasi mit csináljak most :S tiszta ideges vagyok :(

lehet ha lefeküdnék vele megint akkor meggondolná magát meg látná hogy komolyan gondolom meg vele szeretnék lenni? Mit szólna ha hívogatnám amíg nem válaszol? ma mondjuk már felhívtam 3-or egyszer meg lehet kinyomott nem vagyok benne biztos vagy csak pont nem tudta felvenni nem tudom :(( de most szomorú vagyok

2016. ápr. 17. 14:53
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kis butus. Össze sem jött veled csak megdugott :D
2016. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan ennyire buta vagy?Még képes vagy hívogatni is őt?Tudod mennyire megalázod magad ezzel?Tuti ott röhög rajtad...nem akar semmi komolyat tőled,ha akarna,akkor ő keresne téged,elhívna randizni stb.De teljesen egyértelmű,hogy csak szexelni akart,mivel fel sem veszi neked és a programötleteidre is nemet mondott.
2016. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kellettél, hogy megdugjon. Sose akart veled kapcsolatot. Most, hogy megvoltál, le akar rázni. Ha sokáig zaklatod, fel is fog jelenteni.
2016. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

minden férfi egy disznó... :(

mindig ilyeneket fogok ki :'( vagy csak járnak velem max 1 2 napig én ezt nem értem pedig nem is vagyok csúnya sőt sokan mondják hogy milyen szép vagyok :SS bezzeg a ronda dagadt lányoknak meg mind van pasijuk

2016. ápr. 17. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!