Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgató amikor szoknya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgató amikor szoknya alá nem húztok bugyit és úgy sétáltok nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés
Mármint benedvesedtek olyankor?
2016. ápr. 18. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szél még a seggemre is csókot hint. Szerinted így nedves tud lenni valaki? :D

Amúgy izgalmas. Meg kellemes érzés. Főleg mikor a szellő OTT megcsap.

De amikor a buszra fel kell ülni, akkor már kicsit zavar a helyzet.

2016. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon izgi felfázni ám ...
2016. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szándékosan nem húzol amúgy, azért mert élvezed, izgat a dolog? A buszon össze kell zárnod jól a lábaid, ha nem akarod, hogy kukkolód legyen, bár szerintem az is izgalmas. Engem megvadítana, ha valaki játszana velem így buszon, parkban, strandon, bevásárlóközpontban, bárhol :)
2016. ápr. 18. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Van, hogy szándékosan nem húzok. De inkább azért, mert kánikulában a szoknya alatt egy tanga engem idegesít. Szerintem futni is így a legjobb. A tanga bevág. A sima bugyi átlátszik. A női boxer meg rátapad az emberre és ez engem idegesít.

A buszon összezárom a lábam. Vonaton, ha kabinban vagyok egy helyes pasival, akkor viszont már nem biztos. :D Persze nem nagy terpeszben ülök.

2016. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy abban a fekete, testre feszülős szoknyában mintha kicsit jobban villantgatta volna a combjait a lány. :P Mondjuk bugyi az biztos volt rajta.
2016. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4:


Hát ha nekem csinálnál ilyet a vonat kabinban, és be is jönnél, akkor tuti aznap este megdugnálak :)

2016. ápr. 18. 14:21
 7/8 A kérdező kommentje:

5


Ja gondolom őt is izgatta a dolog. A lányokba van ám pajzánság. Élvezik, ha kínozhatják a pasikat a látványukkal.

2016. ápr. 18. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon izgató :)
2016. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!