Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nagyobb méretű pénisszel rendelkező férfit tökéletesen kielégíteni orálisan?

Figyelt kérdés
Az előző barátai imádták ha orálisan elégítettem őket és nekem sincs vele bajom szeretem csinálni és visszajelzések alapján nagyon jól csinálhattam. Mióta új párom van ezzel gondom van. Igaz még csak egyszer volt példa rá mivel friss kapcsolat de nyilván a nagy mérete miatt,mármint nem csak hosszú vastag is ezért amúgy sem lehetne tövig be vennem a számba.. milyen tippeket tudnátok adni,hogy jó legyen így is neki?

2016. ápr. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom még soha nem szoptam:(18l
2016. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deflohelp ***** válasza:
83%
Hüvelykujjból és mutatóujjból gyűrűt képezve és fel-le mozgatva ingerelni a pénisz tövét, közben orálisan foglalkozni a makkjával.
2016. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nehezen hiszem el, hogy ez nem kamu kérdés. Mármint hogy egy nőnek pont az a baja, hogy nagy. XD Ilyen csak a mesében van.


Ha mégsem kamu, én pl.. imádom, ha a nő a fitymafékem területét izgatja a nyelvével, és közben finoman masszírozza a heréimet.

Mondjuk nekem nem igazán vannak ilyen problémák, mert kicsi a péniszem, így ha akad is nő, aki elfogadja így, annak nem okoz gondot az orál.


28/F

2016. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Gyakorolnod kell. Próbálkozz a mélytorokkal, fokozatosan menj le lejjebb. Nekem az a tapasztalatom hogy a nagyobb farkú pasik folyton recskáznak és ezért nehezebb szájjal kielégíteni őket. Valószínűleg azzal profitálnál a legtöbbet ha megkérnéd hogy irányítson vay mondja meg hogyan szeretné az orált.
2016. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg ugy bevenni hogy még nem merev közbe simogasd a herezacsit

20 f

2016. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szájnagyobbító műtéttel :)


Kapd be addig amíg még kényelmes és segíts rá a kezeiddel!

2016. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!