Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyikünk látja rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk látja rosszul?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy párom titokban szexi képekre maszturbál...

Tudni kell, hogy én dolgozom, háztartást vezetek, állatokat tartunk, általában én vállalok nagyobb részt mindenből. Neki nincs munkája, szinte egész nap gépezik. Sokszor vagyok fáradt, lenne kedvem a szexhez, de nem késő este, mert ő 10-11-ig gépezik, hanem előbb (7-8 óra fele). Állítólag azért csinálja, mert én mindig fáradt vagyok, és bealszom addigra. De miért nem szólt róla, kérdeztem őt, vagy miért nem fekszünk le korábban, de normális választ nem kaptam, csak annyit, hogy ez semmiség, minden pasi csinálja...ami oké, de nekem is lenne igényem a szexre, de ő megoldja magának...én pedig nem maszturbálok, máshoz meg erkölcsi okból nem megyek. Ötlet?


2016. ápr. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek (Neked) pacsi, párodnak tasli.... leírtak alapján sodrófával küldeném ki a lakásból,ez a minden pasi csinálja meg egy elcsépelt baromság. Nekem valahogy nicns rá szükségem, inkább megvárom míg párommal együtt lehetek, egyrészt jobb is, mint a maszturbálás, másrészt ő is jobban élvezi és úgy gondolom ez afféle tisztelet a másik iránt
2016. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de fogalmam sincs miért vagytok ti együtt. Mindegy, a lényeg, hogy nem sokáig lesztek egy pár.

Kérdés, hogy meddig áltatod magad és húzod az időt.


Sajnálom.

2016. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...ezek szerint nem csak nekem furcsa.
2016. ápr. 18. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Én ha a helyedben lennék megcsalnám és akkor majd ràjön ,hogy te is igényled a szexet.

Vagy a màsik véglet szakìtàs. Nem vagytok egymàshoz illőek ennyi.

Nem értem te, hogy bìrod elviselni ezt?!

2016. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
100%

sajna a párod egy barom


ő egy élősködő...


neked van igazad...


ötlet:csere

2016. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nagy ügy. Egyszerűen találjatok időt a közös szexre.
2016. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy magának is csinálja, 2 embernek lehet eltérő szexuális étvágya, de ha a rendes szex helyett választja ott kezdődik a gond. Szerintem beszéljétek meg, neked is vannak igényeid és úgy érzed hogy elhanyagolja, nem kell rögtön félrek***i meg szakítani, ha valami elromlik megjavítjuk, nem kidobjuk.
2016. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Igen, próbálom vele ezt megbeszélni, az a gond, hogy nagyon ellenáll és magát védi.

Azt mondta, nem fogja csinálni, és igyekszik nekem többet segíteni a ház körül. Állítása szerint vonzódik hozzám, csak nem akart a nyakamra mászni az igényeivel, mert párszor visszautasítottam késő este, ami szetintem érthető.

2016. ápr. 19. 07:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"Állítása szerint vonzódik hozzám, csak nem akart a nyakamra mászni az igényeivel, mert párszor visszautasítottam késő este"


Kifogás!


És igen, az jó ötlet, hogy segítsen a ház körül a gépezés helyett, hogy ne légy annyira fáradt.

2016. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te közeledsz hozzá szexuálisan?
2016. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!