Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, hogy a férfiak csak egyszer tudnak elmenni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hová?
2016. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mucmar válasza:
És még is hova ? :D
2016. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ. El lehet többször is élvezni egymás után, csak azt gyakorolni kell.


22/F

2016. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább az a ritka aki többször tud.

Barátom nem tartja ezt fair dolognak, hogy én sokszor tudok és annyiszor, ahányszor csak akarok, ő pedig csak egyszer. :)

Viszont lehet fejleszteni a dolgot!

2016. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az a természetes.

Persze most majd mindjárt lesz itt pár nagyszájú, aki háromszor is kiverte egymás után, de nővel még nem volt, akik majd azt mondják hogy ritka, de hidd el, a pasiknak kell regeneráció. Valakinek pár óra, valakinek egy nap.

2016. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam speciel 2 óra minimum el kell teljen, mire megint tudok vele kezdeni valamit, persze ha más fogná már akkor lehet nem kellene még 1 óra se.

Na meg nagyban befolyásolja az is, hogy mennyire kanos az illető, ha nagyon kanos vagy akkor kb fél óra kell két marokmarcsi között, de egyébként az említett 2 óra tuti kell.

2016. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk fel sem merül nagyon a még egy kör. Valahogy az egy az kisüt mindkettőnket eléggé.
2016. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kiverni sem szoktam kétszer egymás után.
2016. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első után feláll nekem viszonylag hamar(10-15 perc),de nem tudok elmenni.
2016. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De most ha ez normális,akkor velem van a abaj?? Sokat kérek?? Elözö párommal,2 naponta voltunk eggyütt,de mindig 4-5 is volt neki... lehet csak az volt a megszokott azért vagyok ijen??
2016. ápr. 20. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!