Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi az ami vonz egy férfiben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az ami vonz egy férfiben?

Figyelt kérdés

Múltkor már feltettem a kérdésem, de magamról is írtam dolgokat és sok privátot kaptam nem a kérdésemr eválaszolna! Miket tegyen egy férfi az àgyban vagy amúgy? (Nem belső tulajdonságokra gondolok,hogy legyen kedves meg aranyos, ilyen válaszolat kaptam múltkor de ez alap szerintem) hanem ,hogy miket tegyen? Miket csináljon? (Pl. Masszírozza meg, főzzön, takarítson) ilyenek! Tudtok mondani még?

Szeretnék vére egy normális párkapcsolatot eddig a nők mindig azt mondták jó képű vagyok (ez mindenkinek más de úgy érzem ha tetszem egy jó nőnek akkor ez nem elég) szeretnék igyekezni és a következő hölgy jelöltemnél mindent megakarok tenni neki amit szeretne! Én akarok a legtökéletesebb férfi lenni számára! Amikor dolgozok is mindig az a cél ,de mit tegyek a nőknél? Úgy érzem a magánélet a legfontosabb! Segítsetek! Mit vártok el a férfitől?? Mi az ami felizgat/vonz? Egy férfiban!?



#szex #férfi #szerelem #vonzás #tökéletességek
2016. ápr. 19. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért! Siettem…! (Pl. Válaszolva)
2016. ápr. 19. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szubjektiv velemeny, mindenkinek mas de nekem bejon ha: Ha ferfiasan viselkedik. Figyelmes, mellette biztonsagban erzem magam. Pl ha jon egy kutya az uton nem bujik el mogottem (eros pelda de a lenyeget lehet erteni)

Kicsit kacer, kezdemenyezo. Vicces..

Jo a megoldokepessege.. Nem hisztizik. Barmi problema van o hatarozottan alljon mellettem.. Mint egy ferfi. (Eroszak, allatkinzas kizaro ok h kedveljek egy embert) kenyeztessen...simogasson.

2016. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádom amikor a párom meglep egy kis aprósággal, vagy csak elmosogat, főz nekem valamit. Az ágyban imádom, hogy szinte megőrül értem, és kényeztet. Viszont nem kell mindent megtenni egy nőnek, mert akkor el van kényeztetve szerintem. Szerintem add önmagadat amúgy. Ha meg azért dob, mert nem nyaltad ki a fenekét(bocsánat) jobb is így.
2016. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos,és érezteti velem,hogy nő vagyok, nem hanyagol el, humoros, intelligens és lehet vele mindenről beszélgetni, őszinte, érdeklődő és figyelmes (nem csak rám tekintettel,hanem úgy egyébként), vannak céljai az életben,nem csak úgy van és lóg a lába a semmibe. Nem várom el a nagy romantikát,én sem vagyok az a reménytelenül romantikus típus, de néha egy kis kedves meglepetés nagyon jól tud esni. :)
2016. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!