Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatot hogyan találta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Losmurtosviven kérdése:

Szexkapcsolatot hogyan találtatok?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy hosszú kapcsolaton. Jelenleg úgy érzem (ha csak nem ismerek meg egy fantasztikus lányt) hogy nincs szükségem párkapcsolatra, viszont szükségleteim természetesen vannak. Akiknek volt/van ilyen kapcsolata hogy/hol találta, hogy jött létre?

22/f



2016. ápr. 19. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát, engem megkeresett egy régebbi lány barátom, elsírta hogy dobta a pasija, meg mindenki átveri, nem is akar összejönni senkivel, mert az csak szexelni akarna vele


Én meg javasoltam, hogy figyu, ha nem akarsz összejönni senkivel, akkor ha gondolod, egy kötetlen szexkapcsolat?

Nem akart belemenni, de pár hét után azt mondta csináljuk, neki is kell a szex, nekem is jó lesz, miért ne?

2016. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt tartottam "valogatast".


25L

2016. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ilyen lány rika mint a fehér holló!! Szerintem a lányok eleve arra születtek hogy szenvedtessék magukat,mert erre jobb szó nincs. A szingli lányok: inkább otthon masztizik 95%-a mint szexeljen valakivel. Nem hinném hogy kötetlen szex kapcsiban kilehet használni valakit is,mikor azt már meg kapta a fiú amiért java részük hazudik.Vagy is a azugságot kilehet vonni az egyenletből,de ők em ilyenre vágynak:ezt mondják.
2016. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyen lány rika mint a fehér holló!! Szerintem a lányok eleve arra születtek hogy szenvedtessék magukat,mert erre jobb szó nincs. A szingli lányok: inkább otthon masztizik 95%-a mint szexeljen valakivel. Nem hinném hogy kötetlen szex kapcsiban kilehet használni valakit is,mikor azt már meg kapta a fiú amiért java részük hazudik.Vagy is a hazugságot kilehet vonni az egyenletből,de ők nem ilyenre vágynak:ezt mondják. HELYESBÍTÉS
2016. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor én fehér hollò vagyok :o


Szerintem nem szenvednek.

Csak aki igényes csaj az nem fekszik össze akárkivel.

2016. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"A szingli lányok: inkább otthon masztizik 95%-a mint szexeljen valakivel." => Ugyan nem vagyok szingli, de mikor az voltam, és volt pár alkalmi szexem, utána én is úgy voltam, inkább a kezem, mert ezeknek a 95%-a pancser...
2016. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexrandi, smpixie
2016. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csaj benyult a gatyamba mikozben a baratja a furdoszobamban hanyt, a tobbi ment magatol.
2016. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Innen is ossze lehet, ha bevallalod azt a 200 km-es utazgatast...;)

Amugy meg eloben szorakozohelyen felszedsz valakit, tudod ;) Es ha jo a szex szexkapcsolatta valhat.

2016. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!