Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal kiszeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kiszeretnénk próbálni együtt az anális szexet mit kell és mit nem szabad előtte csinálni hogy problémamentes legyen?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy neki 23 cm-es és ezért kicsit félek

lehetséges hogy befér??


2016. ápr. 20. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne fosd le a farkát, az anál vonaton nincs fék!
2016. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Használjatok olajat és türelmesen csináld:)

Először csak 1 ujjal, majd többel és a végén mehet aminek mennie kell...a lényeg, hogy ne kapkodj el semmit, mert akkor biztosan rossz lesz

A barátommal mi így álltunk neki és idővel egyre könnyebb és jobb lesz, csak türelem kell hozzá:)

20/L

2016. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

haha


de előtte szabad enni?Vagy hogy mossam ki úgy hogy ne legyen olyan neki?

2016. ápr. 20. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha már úgy állna a szitu hogy olyan lenne neki azt azért megérzed, de beöntés vagy ilyesmi nem szükséges, használjatok kondomot és síkosítót amennyi kell éd 23 centit ne rakjon be tövig szerintem. Az meg ha kicsit olyan lesz hát aztán.. ha minden jól megy csak az aktus végén derül ki és csak a gumira kerül azt meg le lehet úgy venni tapasztalatom szerint hogy azon is maradjon.
2016. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gumit mindenképp használjatok, sikositó sok, ujjaval tágitsa ki jól, arra is huzzon óvszert szerintem, ekkora pénisznél 3 ujj minimum, de nem tudom miylen vastag. Engem iylen méretűvel már raktak popón, nem kell parázni én élveztem ... csak ne streszelj , fontos a jó előkészités..
2016. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hm értem. köszi a normális válaszokat :)
2016. ápr. 20. 14:06
 7/13 A kérdező kommentje:
gumi nélkül akarja...utálja a gumit..az gáz?
2016. ápr. 20. 14:07
 8/13 anonim ***** válasza:

nagyobb a fertőzésveszély így.

am ekkorához hat nemtudom...tövig tutinem megy be neki főleg h elsőnek csináljátok. jah és marháa fog fájni. első alkalom tuti

2016. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gumiban csinálja ...

vagy megkockáztat egy kellemed kis fertőzést a farkán ?

akkor jó sokáig max ha képról nézhet puncit :-D


alapesetben nincs ott semmi

lazíts és mikor be akar hatolni akkor picit nyomjál így még jobban ellazul a záróizom

előkészítés síkosítás

nem baj ha előtte volt minimum egy orgazmusod


ha fáj vagy bármi más van AZONNAL abba hagyni !!!!!

2016. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
2 napja 22 centivel írtad ki ezt a kérdést ratyikám
2016. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!