Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együtt alvásnál szűzként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvásnál szűzként ha nem szeretnék pettinget se azt illik előre mondani?

Figyelt kérdés
Csak 1 hónapja vagyok vele én szűz vagyok ő nem. Viszont pénteken megyünk egy szülinapi buliba és nála kellene aludnom vagyis felajánlotta. Ilyenkor szóljak hogy nem akarok semmit? Miben szokás aludni pl kérek tőle pólót és bugyi elég nem túl kihívó?
2016. ápr. 20. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd neki előre, különben rápörög a dologra és ha ott közlöd vele, akkor csalódik, elutasításnak fogja értékelni és rosszul fog neki esni.

Tedd mellé, hogy nem azért mert nem kívánod csak szeretnéd ha fokozatosan haladnátok így elsőre csak aludjatok összebújva.

Szerintem ha kérsz egy polót és bugyiban alszol az tökéletes választás.

Azért arra számíts, hogy így is simogatni fog és kicsit megtapiz :)

Jó szórakozást

2016. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz előre, nincs erre szabály, de ha ott mondod neki lehet akkor se lesz semmi gond. Viszel pizsamát? Amúgy azt meg szokás kérdezni ha valakihez mész hogy mit vigyél. Ha azt mondja hogy persze adok pólót és te abban jól érzed magad és nem fogsz azon stresszelni hogy úristen bugyiban vagyok, akkor jó az persze:) Barátod mellett az ágyban semmi se kihívó:'D De ha te annak éreznéd akkor vigyél pizsamát.
2016. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

melegítő, póló, miért tőle kérnél? vigyél magaddal

szerintem nem kéne ezért szólni, mert azért illik "lebeszélni" előtte, ha valaki akar valami intimet csinálni a párjával, főleg, ha legelsőnek csinálja, nem csak úgy odanyúlni..

de mi nem ismerjük a fiút, lehet, hogy mondani kell neki

2016. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent beszélj meg a barátoddal! Ha valami zavar téged, ha valaminek örülsz, ha valami bánt, ha vágysz valamire, stb. Ne fojtsd el magadban, mert sajnos még nem tartunk ott, hogy tudjuk egymás gondolatait olvasni. Aztán meg nézhetsz, hogy "de én nem ezt akartam"...
2016. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
minden képen szólj előre.
2016. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki előre, különben erre fog készülni egész héten... agyban főleg.

Így őszintén mondd meg neki h szeretnél hozzábújni , érezni őt de nem úgy... :)

Persze lehet h ha hozzábújsz akarsz majd egy kis pettinget :)

2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
A petting előbb tortenik meg mint az eglsò egyuttalvas.
2016. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Ne aludj nála! Csak ha már DUGNI is akarsz, nem hogy pettingelni sem.........
2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Kellemetlen lesz neki, mert nagyon rád lesz izgulva és remélni fogja, hogy lehet valami huncutkodás. Legalább petting, stb... Ezért vagy ne aludj nála, vagy próbáld meg legalább kiverni neki. Ha a petting már amúgy megy köztetek, szerintem nem lenne fair egy ilyen szituban megtagadni azt tőle. Ha még egyébként sem tartotok a pettingnél (sem), akkor meg aludj otthon inkább szerintem.


A fentiek persze nem érdekesek abban az esetben, ha meg tudod beszélni vele, és meg is érti, fel tud készülni rá, hogy nem fog történni semmi... stb.


Viszont, ha tényleg nem akarsz semmit sem akkor nehogy már az ő pólóját kérd el aludni, meg amúgy egy szál bugyiban feküdj le mellé... Ezzel éppen az ellenkezőjét sugallod, de legalábbis ezzel izgatni fogod - fölöslegesen...


35F

2016. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

"Ezért vagy ne aludj nála, vagy próbáld meg legalább kiverni neki."


Ezek a tanácsok, úr isten...

Voltam én is tini, és az is aranyos tud lenni, ha valaki összebújva alszik, nem kell ehez intimitás. Mindent szép lassan, fokozatosan.

Ha még egyenlőre nem akarod, nem vagy rá felkészülve, akkor nem kell. Mi ez, hogy legalább verd ki neki??? Istenem.... Ha normális, és nem csak arra kellesz neki, biztos annak is örülni fog, hogy együtt alszotok, nála vagy aznap, elvagytok stb..

Viszont abban egyetértek, hogy ne bugyiban aludj mellette, hanem melegítő, vigyél magaddal ruhát.

És a fiúnak azért célozgatva mondhatod most, hogy itt csak alvás lesz.

2016. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!