Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elérni, hogy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy akár a tudta nélkül megtegye a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval miként, hogyan tudnán elérni, hogy szex közben, akár tudtán kívül lepisiljen a barátnőm, akár bele a számba is? Szeretném kipróbálni, de számára ez "undorító" és nem tudom miként vehetném rá, hogy megtegye, pedig csak egy próbát szeretnék mert kíváncsí vagyok milyen lehet a párom pisijét megízlelni, ha a Puncijáért élek-halok! Valaki ötlet?

Köszii:))

20/F 17/L



2016. ápr. 21. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Meg sem érdemled, hogy barátnőd legyen. Ha őt ez taszítja, akkor sehogyan sem fogod tudni rávenni, véletlenül meg főleg nem, nem is értem, ezt hogy gondolod. Egyébként általában a lányoknak hasonlóan nehéz felizgulva pisilni, mint nektek fiúknak... Inkább próbálkozz azzal, hogy spriccelős orgazmust okozz neki, az legalább számodra élményszinten hasonló lesz.


"kíváncsí vagyok milyen lehet a párom pisijét megízlelni, ha a Puncijáért élek-halok!" Ezt egyébként úgy írod, mintha a pisinek meg a puncinak lenne bármi köze egymáshoz azon kívül, hogy a puncinál van a húgycső vége is...

2016. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja nem tudsz mit tenni.

Ha elmegy pisilni kérd meg ,hogy ne törölgesse meg magát ott lent te meg nyald ki.

2016. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

" Ha elmegy pisilni kérd meg ,hogy ne törölgesse meg magát ott lent te meg nyald ki. "


Vagy kérd meg, pisiljen pohárba, te meg öntsd le magad vele, vagy idd meg :|

2016. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
de beteg barom vagy te
2016. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Küld be vizeletvizsgálatra és amikro nem figyel szaladj be a poharáért, csak az Istenért össze ne keverd
2016. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Én már jártam úgy, hogy szex közben bepisiltem, mert jó volt és nem tudtam visszatartani. Meg maszti közben is, amikor a csiklómat izgattam. Ritka, de megesik. Esetleg izgasd addig a barátnőd, hogy bepisiljen, aztán nyald ki. Vagy nyald annyira,hogy bepisiljen és akkor egyből szájba is megy. Szerintem ez igazán tetszene neki.

24l

2016. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Én lepisálnálak


60/L

2016. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, arra gondoltam, nem a pisire!

Koszi mindenkinek, az orgazmusnal levo "pisire" gondoltam:))

Orvosom mondta, hogy az orgazmusnal is pisi jon ha ugy elvez el, o ultette ezt belem! Szoval kicsit atfogalmazva, hogy tudnam elerni, hogy ram engedje az orgazmusus vizeletet vagy a szamba mikor elelvez? Elvileg kepes ra, de nem tudom milyen módon és hogyan kényeztessem, mennyire lassan vagy bármi, hogy kikívánkozzon belőle ez a remek dolog?!:-)

2016. ápr. 21. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen... :D Mi az, hogy "elvileg képes rá"? Ő mondta, vagy sikerült már elérned? Amúgy ez nem döntés kérdése, hogy akkor most gondol egyet és rád spriccel, hanem megfelelő technika kell hozzá :)
2016. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!