Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnád/kipróbáltad már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnád/kipróbáltad már a nyakörvet-pórázt szex közben? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Melyikőtökön szokott lenni, és mennyi ideig? Csak szex közben, esetleg máskor is? Mi az izgató benne számotokra?


Életkort is írjatok, köszi.


2016. ápr. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám, bármelyik oldalon :) F
2016. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, switch vagyok, még nem próbáltam, de tervezem a beszerzését. Mi a jó benne? Egyértelművé teszi az alá-fölérendeltséget és az irányítást. Nem feltétlen kiskutyásat játszanék vele, orális szexhez használnám, megalázóbb vele egy térdeltetéses szopatás.


Bár ma olyan kigyúrt, tetovált szőke nőt láttam, hogy neki felvenném én is szívesen, és lennék a szolgája, akár 3-asban is, ha van nekem tetsző pasija :)


36/F

2016. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiprobaltuk, tetszett, az alarendeltseg izgato benne szerintem :) a kiskutyas dolgot nem probaltuk:D 20/L (sub)
2016. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kipróbáltuk már, mindkettőnkön. Bilincset a nyakörv karikájába fűzve a kezeket a tarkó mögé szoktuk bilincsekni. Pórázzal meg ehhez hasonló szadista edzéseket szoktunk tartani: [link]

Elektromos nyakörv beszerzését is tervezzük.

2016. ápr. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!