Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már közületek valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már közületek valakinek "hétvégi kalandban" része?

Figyelt kérdés

Tegyük fel teljesen egyedül maradtok egy hétvégére, mert elutaznak a szülők, lakótársak, bárkik stb.. és 3 napig (péntek, szombat, vasárnap) tiétek a lakás.

Volt már aki kihasználta ezt az alkalmat és felvitt magához lányt/pasit mondjuk egy buli után?



2016. ápr. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha van rá lehetőségem akkor mindig.
2016. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És lányok, ti mennyire bírnátok azt, ha egy fiúval találkoznátok, együtt töltenétek vele az egész napot, este mondjuk buli és akár nála aludnátok?
2016. ápr. 23. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt pár hetvégi kapand buli. Otthon is és volt hogy balcsira mentünk le egy hosszú hétvégére 4 fiúval 😛😝😜
2016. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez nem kell, h hétvége legyen. Bármikor meg tudok ejteni ilyet, mivel enyém a lakás. :-) Még hétköznap is, csak akkor másnapra szabadságot kell kilencen. És azért az is nagyon jó életérzés, amikor dolgoznod kéne, de szabin vagy otthon kettesben egy gyönyörű nővel múltva a napot.
2016. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább hét köznapi kalandjaim voltak. Pl , szabadságot vettem ki, míg a páromnak érettségi szünete volt, és 5 napig akkor ment a "buli".
2016. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!