Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Lányok miért nem tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányok miért nem tudnak meglenni szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi nem jön be nekik külsőleg akkor azzal még barátkozni sem akarnak.
2016. ápr. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szeretjük eldönteni kivel fekszünk le...mint ahogy a pasik is. Most komolyan nem olyan nehéz összematekozni ezt! :D Az meg hogy pár csaj nem barátkozik A kategóriáson aluli pasival az az ő defektjük, kit érdekelnek akkor ha ilyen sekélyesek egy barátságra.
2016. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem hisznek a férfi-nő barátságban.
2016. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart.


Ez nem a vakok világa, a világ javát a szemünkön keresztül fogjuk fel.

A szimpátia pedig fontosabb már bárminél, az inteligenciánál is sajna.

2016. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A két dolog amit írtál számomra teljesen különálló. Én tökéletesen megvagyok szex nélkül kapcsolatban is. És az se igaz hogy olyannal nem is barátkozom...de a barátkozással az a baj, hogy nekem volt fiú barátom akivel nem akartam járni mert nem illettünk volna össze (de amúgy nem nézett ki rosszul) és mivel kedveltem, csak szerelmes nem voltam belé így nem akartam megbántani azzal hogy közlöm vele hogy semmi esélyed. Ugyanis ő többet érzett. És ez lehet probléma. Úgy sajnáltam:c A jelenlegi barátommal viszont úgy jöttünk össze, hogy előtte barátok voltunk, elképzelni nem tudtam volna hogy vele valaha is, aztán egyszer csak máshogy kezdtem rá nézni és ez a vonzalom nem volt egyirányú. Szóval egy: ne köss olyan dolgokat össze amik nem függnek feltétlenül össze, kettő: ne általánosíts, mindenre van példa.
2016. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pasik miért nem tudnak meglenni szex nélkül? Naugye.

Mert jó, mert szeretjük, mert élvezzük.

Amúgy sok csaj barátkozik olyan sráccal aki külsőleg nem jön be neki, a baráti köröm kb egyetlen férfi tagját se tudnám potenciális partnernek nézni (egyszerűen nem jönnek be de nem olyan csúnyák azért), mégis barátok vagyunk.

2016. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!