Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom nyalni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom nyalni a barátnőm popsilyukát, lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
A legjobb előjáték számomra az, ha ott jól kinyalom, mert az beindít mint az atom és után kőkemény farokkal jól meg tudom dugni. Általában csak fürdés után dugunk, így sosincs jellegzetes szaga, de ritkán előfordul, hogy spontán dugunk, akkor viszont egy picit popsi illatú, de nem szokott zavarni, ugyanúgy beindít. Csináltok hasonló dolgot? Nem lehet bajom belőle ugye?
2016. ápr. 26. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet belőle baj. Néha én is szoktam, szeretem. Egyébként meg ez lehet hogy sok embernek furcsa (vagy undort keltő), de én úgy gondolom, hogy a természetes illat (pl. punciillat, a bőr illata - !nem a sz**szag!) sokkal izgatóbb tud lenni, mint a tusfürdő/parfüm akármi...
2016. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vigyázol,lecsípi a nyelved.
2016. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a barátom is szokta nekem csinálni, majdnem mindig, eddig még nem lett tőle baja :D
2016. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elméletben lehetséges parazitákat elkapni..
2016. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4


Feltéve hogy van parazitája. Én remélem, hogy nincs. Egyikünk sem fogyott le az utóbbi időben

2016. ápr. 26. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:

#4-eske!

...és hol lehet parazitába ülni,hogy utána ne szabadjon nyalni? Na nemáááááá !!!!

Az alapvető higiénia már elég,hogy semmi bajod ne legyen.

2016. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sz*ros lessz a szád.. :))
2016. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én olyan csajt nem nyalok ki akinek szaga van ott...
2016. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
maximum ha kiszalad belőle a nyelvedre :)
2016. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6oska a bélrendszerben találhatóak olyan baktériumok és élősködők is amelyek normál esetben nem okoznak egészségügyi problémákat.

A nyelvünk nem oda lett kitalálva segget nyalni, ugyanis a nyelv a száj üreggel az emésztő rendszer legelső része!

A végbél pedig pontosan a legutolsó rész az emésztőrendszreben.

2016. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!