Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az amúgy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az amúgy nem olyan szép lányok nem tudják, hogy a bókolás csak kamu?

Figyelt kérdés
Elfogadhatóak, de annyira nagyon nem szépek.
2016. ápr. 26. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy nem túl szép lánynak is lehet ám őszintén bókolni.:)

Mindenkiben van valami szép és a bók a belsőt is illetheti.

Egy nem túl szép lány őszintén hálás a bókért és jó érzés neki örömet szerezni.Ha tetszik a reakciója az további bókokra sarkall és ez bármit elindíthat közöttünk.:)

2016. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A naívabbja elhiszi, az értelmesebb tudja, hogy kamu, de tudja azt is, hogy ez a kedvesség jele, és a helyén kezeli a dolgot.
2016. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az egyik probléma, hogy egy tök átlagos lány annyi bókot kap megfektetés végett, hogy a végén elhiszi, ő a csárdáskirálynő és nagyképű, beképzelt csaj lesz belőle.
2016. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
#3 Ez tényleg így van. És a rendes, tök átlagos külsejű lány csodálkozik, hogy miért nem jönnek vele össze a legalább 10/8-as férfiak :D A saját szintjéhez tartozókat pedig lenézi egytől egyig.
2016. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi az h nem szép lány? Én azt hittem mindenkinek más a szép... én pl. hozzá nem nyúlnék egy agyon sminkelt, műkörmös, lila-rózsaszín ruhában és magassarkúban mászkáló nőhöz... mások meg álló férfiassággal sétálnak mögötte....
2016. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy "amúgy nem olyan szép" lánynak is lehet szép a szeme, feszes a melle és zavarba ejtően kifinomult humora ... Ha ezeket dicsérem egy bókkal, akkor az miért kamu? Szerintem fogalmad nincs róla, hogy hogyan kell bókolni :-P
2016. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
minden nőnek lehet őszintén bókolni valahogy a titok az hogy figyelj oda rá...
2016. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!