Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihez vonzódom jobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez vonzódom jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 26 éves vagyok a párom pedig 41 nagyon szeretem! Van egy csaj aki 29 éves, vele csak 3 év van köztünk! Imádom a párom, de valamiért amikor együtt vagyünk folyton erre a 29 éves nőre gondolok! Amikor egy teljesen más okból kifolyólag szakított velem, folyton rá gondoltam amikor a 29 éves nővel voltam, és nagyon hiányzott. Viszont ha a 41 évessel vagyok, megállás nélkül a másikra vágyom!! A 41 éves menyasszonyommal már felépítettük a majdnem tökéletes életünket. 2 gyerek,ház,autók. De mégsem érzem tökéletesnek, ez az egy szempont miatt! 7 éve együtt vagyunk! Nem tudom mit tegyek!

Vessek véget a 7 éves párkapcsolatomnak?(amiben egyébként jól működik a szex)

Vagy kezdjem újra a 29 éves nővel?

Vagy titokban mind két nőt próbáljam meg megtartani?? (Azt nem igazán szeretném!)

Kérlek! Segítsetek! Ideje választ adnom a két "szerelmemnek" nem játszhatok velük!

Hogy derítsem ki kivel akarok igazán lenni?


Vagy kivel szeretném a mindennapjaninkat eltölteni? Kivel éri meg jobban lenni, érdemes újra kezdeni?

Honnan tudhatnám meg kihez vonzódom jobban?



2016. ápr. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megértem a vívódásod… de a válasz rém egyszerű!

Az ember mindig arra vágyik, aki/ ami nincs meg. Így ábrándozás szintjén természetes, hogy amikor az egyikükkel voltál a másikra gondoltál…

Erre még a szexuálpszichológus is azt mondja ez normális…

De az hogy kit válasz, már régen eldőlt!

A gyermekeid anyját kell választanod! Hidd el ez a vívódás most csak egy ábránd semmi több. Elmúlik! Ilyenkor már a gyerekek a fontosak…

És egyébként is szereted azt a 41 éves nőt! Boldog leszel, hidd el!

2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már felépítették a majdnem tökéletes életeteket a menyasszonyoddal akkor szereted nem?! a 29 éves egyátalán akar valamit tőled? majd elmúlik,sok idő kell lehet több év is de lehet egy egész élet,de ha ez a 41 éves nő TÉGED választott,akkor szerintem ne hagyd ott,piszkos húzás lenne 7 év után,gyerekek és tökéletes élet mellett. vagy te hogy gondolod?
2016. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából amikor már kezdem elfelejteni a 29 éves hölgyet, valahogy mindig felbukkan! Napi 2x is
2016. ápr. 26. 22:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ha folyamatosan "kerget" nem száll le rólam és folyton emlékeztet arra ami köztünk "volt"! Kelleti magát és nagyon nehéz ez nekem!
2016. ápr. 27. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok :) én teljesen megértelek. ha viszont szerelmes vagy a 29 éves nőbe és ő is beléd,és nem csak kihasznál akkor van értelme,és le fognak szólni eleinte,de sz@rd le :) ez a te életed :) élvezd :) aztán írd meg,hogy most mit választasz illetve kit :)
2016. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!