Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, hogy "rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "rendesen megdugni" egy nőt?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam mar, de nem ertem...pl elvezzen el minimum 5szor? Vagy a vegen nyelje le?...vagy mire kell gondolni?

2016. ápr. 30. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
inkább arra hogy élvezzen el többszőr keményen dugni és sokáig mondjuk egy óráig hogy utána ne tudjon lábraállni egy ideig :D
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahwwww*---*:))
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Semmit... Nem jelent semmit...
2016. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy írj privit,és leírom
2016. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jusson el az orgazmusig (akár többször), addig is élvezze az együttlét minden percét, és mindennel együtt legalább másfél óráig tartson (vagy tovább).

Legyen az egész szenvedélyes, ne legyen unalmas, maga az aktus meg ne maszatolgatás legyen, hanem vadul, szenvedélyesen, tövig... Hadd szóljon!

2016. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálam azt jelenti, hogy ne tudjak utána lábra állni. Volt, aki ezt 10 perc alatt elérte nálam előjátékkal, dugással együtt, nem az aktus hossza a lényeg, hanem a minősége.
2016. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
kicsi farokkal is lehet ilyet?
2016. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha még azt se tudod mit is jelent, biztos nagyon messze vagy attól, hogy meg is tudd csinálni.

Annyi, hogy úgy megdugod, hogy ha ki húztad belőle, fel se tudjon kelni egy 10-20 percig.

2016. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

srácok! nem a dugás hossza számit, hanem hogy a pasi mennyire tud felizgatni

nekem volt pasim aki pár perc alatt is csúcsra juttatott annyira felizgatott :bbb ha utána asse tom hol vagyok, akkor mondom hogy rendesen megdgtak :))

de ez nem oan gyakori sajna

2016. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

Persze, miért ne lehetne?

2016. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!