Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 eves fiunak nagyon ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 eves fiunak nagyon ciki szuznek lenni?

Figyelt kérdés
AZ a baj hogy meg letagadni se tudom eleg ha ram neznek ugyis tudja mindenki hogy sose volt csajom, sztem ha nem lennek szuz akkor is mindenki szuznek nezne:D

2016. máj. 1. 13:58
 1/7 anonim válasza:
Én is 24 vagyok és szűz
2016. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor ciki, ha te annak érzed. Az, hogy más mit gondol, teljesen lényegtelen.
2016. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ránézésre, mi alapján lehet tudni, hogy valaki még szűz? :-o

Ez csak a saját érzésed, másoknak fogalma nincs erről. (kivéve, akinek elmondod, vagy aki tőlük tudja)


Mellesleg, nem ciki! De ahogy telik az idő, egyre jobban az lesz. Ám akkor is, főként számodra.

A szüzesség elvesztése önbizalmat ad, egyfajta felnőtté válásnak érzik az emberek. Ha kimarad, ha tolódik az ideje, akkor hatalmas hiányérzet alakul ki. Ez idővel önmarcangolássá, negatív önkritikává alakul. Kissé a 21-es csapdája, hiszen minél tovább várat a dolog magára, annál kisebb lesz az önbizalom, hogy belevágjon az ember.


Nem szabad túlértékelni a szexualitást! Ez az élet apró részlete, hozzá tartozó eseménye. Aki túl sokat agyal (gondolkozik) rajta, az általában elrontja a dolgot. Bele kell vágni és kész! Mindenkinek a saját lehetőségeihez képest. A vágyak, az igények realitáson tartásával!

Ha nem vagyunk férfi vagy női ideálok, akkor elégedjünk meg a hasonló kaliberű emberekkel. Sokan avval rontják, el, hogy irreális ideálokat kergetnek.


(Mellesleg, ha szexpartnerkereső oldalon, hirdetésben kiírod, hogy szűz vagy és ez ellen keresel nőt, aki kigyógyítana ebből, számtalan jelentkező lesz szerintem.)

2016. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de nem ciki. Normális ember nem ez alapján ítél.
2016. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha ram neznek ugyis tudja mindenki hogy sose volt csajom,"


Ezek szerint a környezetedben csupa parafenomén él.

2016. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

Semmi sem riasztja jobban a csajokat mint amikor kiderül a srácról, hogy szűz. Nem us értem miért pofázzák el. A szexpartner keresőkön a legtöbb regisztrált pedig qrva.

2016. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az ciki, ha emiatt "megszabadulsz tőle".
2016. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!