Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy nem volt orgazmusa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés

Sokat filózok az exemen, egy évig voltunk együtt, számtalanszor szeretkeztünk, de egyszer sem láttam rajta hogy hú de elélvezne. Viszont a többi nő akivel lefeküdtem látványosan, rángatózva élvezett el. Lehet hogy ennek az egynek nem tudtam orgazmust okozni, csak nem akart megbántani azzal hogy a szemembe mondja?

Lányok/nők van olyan aki szinte észrevétlenül jut el a csúcsra?

25/F



2016. máj. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy csak nem mutatta ki, vannak olyanok akiken nagyon nehéz észrevenni hogy elélveznek, de biztos okoztál neki örömteli pillanatokat.
2016. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a többiek játszották meg magukat.

Nem kell közben kiabálni meg rángatózni, azért mutatjuk ki, hogy jó, mert a pasiknak jól esik.

2016. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy megjátszotta-e,de igaza van az elsőnek. Sok nő nem képes eljutni a csúcsra szexnél, ettől függetlenül élvezik az együttlétet. :)
2016. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Van.
2016. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!