Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt vékony nagymellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt vékony nagymellű lányok? Ha igen, milyen érzés tudni magatokról hogy ti vagytok a legjobb alakú csajok?

Figyelt kérdés
Ha lehet komoly válasokat várnék!

#nők #csaj #vékony #nagymellű lányok
2016. máj. 2. 09:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Azért én ezzel vitatkoznék! Esetleg neked! Ez tetszik legjobban. De nem mindenkinek. Ezért nem lehet kijelenteni, h ők a legjobb alakú csajok!!
2016. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
De bizony. Ez szerintem így van az egész világon
2016. máj. 2. 09:33
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Hiába vékony és van melle ha nincs feneke. ;)
2016. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet eldönteni egyértelműen. Kinek a papp kinek a pappné.
2016. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
De ez nagyon egyértelmű. Több országban is kiveséztük. El kell ismerni hogy ők a legjobbak
2016. máj. 2. 09:54
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nekem nincs nagy mellem, de a páromnak akkor is én tetszem a legjobban. És igazából az, hogy a szomszéd Ferinek, vagy a hentes Gézának nem én tetszem, hanem a nagymellű lányok pont leszarom...:P
2016. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolom magamról, hogy én vagyok a legjobb alakú csajok egyike. Van akinek a kis mell tetszik, van akinek a nagy pópó, másoknak a husis csajok... Hány éves vagy?
2016. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Nézzük csak: vékony alkat pipa, nagy mell pipa.

A legjobb alak...

A fenekem sose lesz kerek, ha megszakadok se, de elsőre az fog megint lógni, ha egy kicsit is leadok. Aztán a mellem... de az már talán 14 évesen is lógott, olyan régen ilyen hogy nem is emlékszem. A csípőm olyan mint a 11 éves öcsémnek, semmilyen nőies ruha nem áll rajtam szépen, a hasamra és a derekamra hízok elsőre, szóval szerintem rettenet.

Van két barátnőm, akiknek szép, szabályos homokóra alkata van: kerek formák, darázsderék, fele annyi munkával tök jó nők, rettentően irigylem őket. És minden pasi rájuk veti magát, ha elmegyünk szórakozni. Én meg a vékony alakommal meg a nagy mellemmel mintha láthatatlan lennék.

A másik véglet, hogy a pasik kizárólag a mellemhez beszélnek. Fogadjunk, arcról meg se ismernek másnap...


Lehet, hogy a szilikonos verzióra gondoltál, nem?

2016. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Olyan formára gondoltam mint a jó nagy zsömle
2016. máj. 2. 10:19
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted mi vagyunk a legjobb alakú csajok, de ez izlés kérdése. Gondolom még nagyon fiatal vagy.

21L

2016. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!