Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen szemszín és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szemszín és hajszín kombináció tetszik a legjobban egy pasin?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 10:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Barna- barna. Ha lehet sötét. :)
2016. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Barna haj barna szem . Nekem az ázsiaiak jönnej be
2016. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fekete haj, barna szem.
2016. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sötétbarna szem, sötétbarna haj + borosta (tudom, ez nem volt a kérdésben, de gondoltam ez is kifejtem, hogy teljes legyen a kép) :D
2016. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Érdekes. A fiúknak meg a világosabb színű szem és haj jön be egy lányon.


Nekem egyébként megvan a sötétbarna hajam, borostám, csak a szemem zöld.:D

2016. máj. 2. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már barna szemű és hajú pasim, de am inkább a kék és zöld szeműek jönnek be. Hajszín a szőke, de a sötétebb is okés, elég mindegy. :)Nekem kék szemem volt, most már zöld, szőkésbarna hajjal, de nagyon tetszene a vörös. :)És azt a hajat preferálom amibe bele lehet túrni.
2016. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a pasi jól néz ki akkor bármi állhat jól, de az én személyes kedvencem a sötét haj + kék /zöld szem (borosta meg csak akkor ha illik az arcához. 21/L
2016. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sötétbarna - sötétbarna
2016. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én azt imádom ha egy férfinek szép kék vagy szürke szemei vannak. Sötétszőke vagy világosbarna hajjal nagyon vonzó tud lenni.

De az utóbbi időben egy barna bőrű, sötét hajú sötétbarna szemű férfi tetszett meg.

2016. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
barna/fekete haj, szem mindegy, de valamiért a kék kevésbé jön be,mint bármelyik másik.
2016. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!