Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 6 hónapos terhes vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapos terhes vagyok, és egyáltalán nem érzem magam szexinek. Ti ugyan olyan szexinek találjátok a párotok, amikor terhes mint előtte?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Párom úgy érzem hogy kicsit kevésbé kíván. És én meg nem merek kezdeményezni, mert óriási vagyok és nem vagyok kicsit se szexi :( Ti szexinek találjátok a terhes nőket?
2016. máj. 3. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet;hogy csak fél a párod? Talán azt hiszi;hogy árthat a babának. Beszélj vele.
2016. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az én kis ajándékomat hordja a szíve alatt, úgy mindennél jobban tetszene, és szeretném. Nem is kérdés, hogy egy férfinak szexi-e a saját gyermekét hordó párja!
2016. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez személyfüggő!

Van aki szexi, és kívánatos, van aki nem az...

A feleségemmel végig, minden terhessége alatt, rengeteget szexeltünk, egyszerűen kívántuk egymást...

És amikor már úgy nem lehetett, akkor másképp dobta be magát...

2016. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nyilván tudja, hogy a postás csinált fel.
2016. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A párod akkor is szépnek tart, ha egy godzilla vagy. :-)

Ne parázz, azért nem kezdeményez, mert félt téged, és a gyerekét is.

Akkoriban én sem nyúltam az asszonyhoz.

2016. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meglepödsz de a terhes lányok szerintem GYÖNYÖRÜEK!!!
2016. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem extrém módon taszítanak a terhes nők. Egyszerűen semmi vonzót nem látok bennük.
2016. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon szexik a terhes nők :)
2016. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!