Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél jobban nézek ki, minél csinosabb vagyok, annál több pasinak kellenék csak szexre?

Figyelt kérdés

Attól,hogy többet foglalkozok a külsőmmel és csinosabban öltözködök,ugyanúgy barátságos,kedves,pozitív,értelmes lány vagyok,nem egy buta liba.Mégis egyre több olyan pasi van,aki csak szexre akarna.Ez miért van?Persze kapcsolatra is jópáran,de "csak szexre" is elég sokan és ez bosszant.

20L



2016. máj. 4. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nagy számok törvénye, minél vonzóbb vagy, annál több ember próbálkozik be nálad.

Mindenféléből.

2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Értelemszerűen nem kell azokkal foglalkozni akik csak a '' szex '' témát pártolja. Éld meg pozitívumként a dolgot, hogy csinos vagy! Ha szeretnél kapcsolatotok pedig ügyesen válassz, mert a látszat néha csal!
2016. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CptTomato ***** válasza:
54%
Az hogy valaki szexet akar elsokorben nem hinnem h kizárja a tovabblepes lehetoseget...ezentul pedig a mai ertelmben vett csinos tulsagossan cirogatja a ffiak fantáziáját es ezert van h tobb ferfi indul be rad es probalkozik be hatha kapható vagy egy numerara. Az öltözködés marketing onmagad marketingje ha kihívóan oltozkodsz akkor a stexualitasod reklámozod...nezz meg egy first ladyt...ok is csinosak a maguk módján de nem közvetítik hogy jo a mellem hanem h no vagyok aki csinos
2016. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom úgy érted a csinosat hogy kipakolod amid van, kihívó cuccokat veszel fel. Nincs ezzel semmi baj, de sok pasi maga alá fog képzelni téged, és hát van aki meg is próbálja megvalósítani az álmát.
2016. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Értelmes lány vagyok, de nem egy buta liba:DDD
2016. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 2-es megírta a frankót!
2016. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban minden pasi csak dugni akar, ne legyenek illúzióid.

Minél csinosabb vagy annál előbb megtalál a fiúknak az a rétege aki kellően jóképű, hogy válogasson a szebbnél szebb lányokban és így te is belekerülsz a szórásba, hogy az ilyen srácok is érdeklődni fognak irántad. Mivel ez a réteg magabiztosabb, és az átélt sikerek miatt könnyedebben (figyelem, nem könnyelműen!, nem összekeverni) kezeli a kapcsolatokat, így hamar rádtalálnak azok akik esetleg csak szexet keresnek.

2016. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nem értem, miért is panaszkodnak a szép emberek. Akinek előnytelen a külseje, annak sokkal nehezebb dolga van megszépülni, mint a szépeknek, ha ez nem tetszik nekik akkor megcsúnyulni.


Kezdj tök igénytelenül kinézni. Ne fésülködj, szakadtan járj, az alsó ruhádat még párnázd is ki, hogy kövérebbnek tűnj. Tegyél fel fogszabályzót és vastagkeretes szemüveget. Direkt csámpásan járj, bumfordi bakancsban.


Problem szolved.


Nagyon szivesen.

2016. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) #8-as válaszon jót nevettem :D
2016. máj. 5. 20:37
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!