Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek müködhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködhet egy olyan párkapcsolat ahol az egyik fél nudista a másik pedig nem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 17:18
1 2
 1/14 XX21 ***** válasza:
Miért ne?
2016. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
2016. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, de sok konfliktus és lemondás árán.

Sajnos a nem nudisták nem értik meg, hogy a nudizmus nem a szexről meg a többi ember megbámulásáról szól, hanem a szabadságérzetről. Sok esetben alaptalanul el is ítélik emiatt a másikat, ami hosszútávon a kapcsolat romlásához vezet. Sokan félinformációk alapján úgy mondanak véleményt, hogy ki sem próbálták. Így aztán a nudista félnek le kell mondania szenvedélyéről, alkalmazkodnia kell, a másik fél meg előítéletes lesz.

2016. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A barátnőm jár nudista strandra,vannak nudista barátai,egy kicsit nekem fura,hogy mindenki láthatja meztelenül.Ezt utólag tudtam meg.Amúgy az otthoni meztelensége az tetszik,én nem szoktam otthon sem meztelenkedni.

Más értelemben minden rendben van vele.

2016. máj. 6. 10:15
 5/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%
Megerősítem a 3. válaszoló álláspontját... Nálunk fordítva van: én vagyok nudista, az asszony meg nem. Én gyakran napozok és járkálok otthon meztelenül, de Berénybe pl. csak 1-2 baráttal tudok elmenni.
2016. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egyszer, menj el vele (de hivatalos helyre, ne a lupára meg hasonlókra), és rájössz, hogy nagyon jó dolog. Nincs mit szégyellnie senkinek, hiszen mindíg van ott olyan, aki öregebb/rondább/kövérebb/kisebb a farka, stb. Ha a feleséged elfogad olyannak, ahogy kinézel, akkor nem értem, hogy miért nem tojsz, más véleményére. Ez a prűdség csak egy rossz társadalmi beidegződés, ami ránk maradt a viktoriánus korból.
2016. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem megy,már próbáltam,de mivel a barátnőmmel megegyezek,nem szeretném ezért felmondani a kapcsolatot,igaz néha nehéz.van még valaki ebben a helyzetben?
2016. máj. 6. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Egyébként szerintem próbáld meg elfogadni ezt a szokását. Tényleg nem a szexről szól, ez egy életérzés.

2016. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
harmincas évesek vagyunk.Egyébként az nekem nagyon tetszik,hogy ő otthon állandóan meztelenül van,igaz télen nem igazán megy.
2016. máj. 6. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
És miért nem megy? Mi az ami miatt nem érzed jól magad ilyen közegben?
2016. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!