Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfias, szakállas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfias, szakállas, szőrös mellkasú, enyhén izmos, magas 20éves srácról, aki szoláriumba elszokott menni néha téli időszakban mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, olyan természetes barna hatása van.


Lányok, nők? Nálatok mindenféleképp kizáró ok a szoli?



2016. máj. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tuti meleg de minimum biszex.
2016. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:

Nálam nem mindenféleképpen kizáró ok a szoli, de első ránézésre nem szimpatikus (nőkön sem igazán), és mint tudjuk, nagy súllyal bír az első benyomás. Inkább abban az időben menjen sportolni - nálam megnyerőbb lenne. A szőr pedig nyerő nálam :)

De lehet, hogy csak én vagyok ilyen ősi, hogy szoli nem, szőr igen.

19

2016. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Miért lennék meleg?! Ezt hülyeség belekeverni szerintem. Maradi vagy!


#2 Egyáltalán nem feltűnő, hogy szoláriumban barnultam, csak nem vagyok hófehér télen, nyáron meg ott a nap, az jó, hogy szereted a szőrt :D

2016. máj. 5. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Én maradi? A szoli kb 90-es évek vége, 2000-es évek eleje a nőknél. Nemhogy férfiaknál... lol
2016. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Linó03 ***** válasza:

Ha nem látszik, akkor meg olyan, mintha nem is lenne, lényegtelen első találkozáskor, utána meg úgysem az számít.

2. voltam

2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szőrös, vállas a zsánerem. De a szoli az teljesen elüti az egészet. Nem szimpatikus nőnél se, férfinál még inkább nem. Valóban kicsit b_zis -elnézést a kifejezésért-. Szóval igen, totálisan kizáró indok.


Télen a barna nem természetes. Csak gondoltam szólok. :D


24/N

2016. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én általában nagyon barna vagyok áprilistól, októberig, de ilyen január fele inkább sápadtnak mondanak, ezért gondoltam, h kipróbálom, bejött, kicsit én is ódzkodtam tőle, de tényleg jó dolog szerintem, sajnálom, h nem jön be, am a kreol bőrűekkel mi a helyzet télen?! :D


Nem tudja senki, hogy elmegyek néha, nem olyan, h egyik héten fehér vagyok, másik héten meg "heh ez barnább, mint volt"

2016. máj. 6. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom rajta, de szerintem majd kipróbálom. Mit veszíthetünk? Csak emiatt örökre elkönyvel gyökérnek pár nő? Valószínűleg van ugyanannyi, akinek meg ez jön be..


22F

2016. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó próbáld ki! Király!:D
2016. máj. 8. 10:41
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Szoliban dolgozom és azt tapasztalom,h egyre több pasi jar szoliba,nem is gondolnatok milyen sok pasi jár szoliba, kedves lanyok,akkor az mind bu@i lenne?:p

Hat nem.

Egyebkent altalanossagban én sem szeretem,ha a pasi szolizik. Borosta,szakáll nálam tuti kizáró ok. Egyedül az állon levő kis "pamacs" ami tetszik nekem,de olyat olyan ritkán látni:(

2016. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!