Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (nem fiúk)! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (nem fiúk)! Titeket mennyire zavar, ha egy nőnek nagyon visszeres a lába?

Figyelt kérdés

Anyukámnak nagyon visszeres genetikai hajlam, szülés, állandó álló munka miatt és emiatt nagyon gátlásos volt mindig. Szerinte senkinek nem kéne, mert emiatt szexuálisan nem vonzó.

Mit gondoltok erről?



2016. máj. 6. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én voltam pár idősebb nővel, visszeres lábúakkal is...volt akinek nagyon "csúnya" volt. Nem kapcsolatról beszélek most, de arra is érvényes amit mondok. Szerintem attól is függ, hogy ki mennyire találja fontosnak a lábak kinézetét.

Van olyan haverom aki a teljesen szép és normális lábú lányok között is állandóan válogat h milyen ronda, milyen alaktalan stb. lábuk van.... ő szereti a lábakat, ezt nézi stb...


Nekem ez nem fontos. Lehet hogy ezért is mondom, hogy engem egyáltalán nem zavarna ez.


25/F

2016. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy nő megdobogtatja a szívem,vagy bejön nekem akkor a hölgy egyénisége,kisugárzása a lényeg...

A többi mind elhanyagolható...

A teljes lényét lehet szeretni...Bármilyen...

(nekem is vannak visszereim...)

53F

2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!