Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saláta puncis lányok, kellemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saláta puncis lányok, kellemetlenül érint ez titeket?

Figyelt kérdés
Nekem is ilyen van, nem szoktam zavartatni magamat, de vannak barátnőim, akik nagyon paráznak ettől. A többi saláta puncis lány hogy van ezzel?

2016. máj. 8. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavar,bár a fiúknak ez sosem volt probléma,de pár barátnőm aki látta,furcsálló megjegyzéseket tett.
2016. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat engem zavar de eddig egyik fiu se kritizalta akivel voltam.

Viszont en szeretnem megmuttetni majd

2016. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ez mit is takar pontosan hogy "saláta punci"!
2016. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ez mit is takar pontosan hogy "saláta punci"?
2016. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy gyűröttek, kilógnak a kisajkak. Te fiú vagy vagy lány?
2016. máj. 8. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan probléma, ami a lányokat zavarja, a fiúkat viszont nem, mert mi örülünk annak, hogy testközelben van egy punci és nem problémázunk a kinézete miatt. :D
2016. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én sok ilyen lánnyal találkoztam. Szerintem semmi baj sincs vele. A fiúnak kell megfelelni nem a lányoknak :D :D
2016. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem zavar. Csúnyának gondolom meg nagyon kellemetlenül szoktam magam érezni edzések után, amikor megyek zuhanyozni. A legtöbb nőnek meg lánynak szép baba puncija van, én meg ott szorongok egyedül a saláta puncimmal. :'D

Volt már olyan, hogy inkább sarkon fordultam és úgy, izzadtan mentem inkább haza, csak ne kelljen megint azzal szembesülnöm, hogy mások mennyivel szerencsésebbek ilyen szempontból. Tudom, vannak pasik akiknek ez tetszik, de leszarom. Nekem ettől nem lesz jobb.

Az egyedüli jó dolog abban, hogy ilyen, - már ha van a kettő között összefüggés - hogy nagyon könnyen van orgazmusom. Talán amiatt lehet, mert a nagyobb felületen több idegvéződés fordulhat elő, és így kevesebb stimuláció is elég. Pl. ha most így nulla izgalmi állapot mellett kezdeném el magam ujjazni vagy a csiklómat dörzsölni, 2-3 percen belül már el is élveznék. És mindezt úgy, hogy semmi kedvem hozzá, meg száraz is vagyok. Nem a legkellemesebb így ujjazni magam, de a cél szentesíti az eszközt. :D Bármikor tudok két orgazmust is csinálni magamnak, először hüvelyit, közvetlen utána meg csiklóit. De úgy is gond nélkül el tudok menni, ha csak a kisajkaim vannak simogatva. Olyan is volt már, hogy biciklizés közben volt orgazmusom, pont mint abban a gagyi német filmben. :D

Az is izgató tud lenni, amikor törökülésben ülök és sarkam a puncimhoz ér. Olyankor mindig alig várom, hogy egyedül legyek és kielégítsem magam. Szóval van haszna annak, hogy nem csak egy csíkból áll a puncim, hanem kiáll ez az, csak ne lenne ilyen bűn ronda. :D

2016. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna ha olyan lannyal kene lennem akinek salata punija van,nekem a baba a nyero!!
2016. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: mondd, hogy ezt a hímnemű olvasók kedvéért írtad le ilyen hosszan :D
2016. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!