Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy egy 25 éves, kedves, művelt és szép nő intim területen teljesen gondozatlanul hagyja?

Figyelt kérdés
Kívánni sem lehetne jobbat nála, viszont ami a lába között van... már szinte ijesztő!
2016. máj. 8. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
O termeszetesen szereti. Nincs ebben semmi.
2016. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ápolja, akkor el kell fogadni, hogy ő bizony naturista.

nincs előírva senkinek sem, hogy csak a csupasz vagy fazonízorott az elfogadható. :)

2016. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 B.lacko ***** válasza:
11%

Igentelenseg.. En se ertek sot no..gaz,nyalni se lehet normalis..nyaron meg.. Kossz nem! Lehet akarmilyen szep:)

Ami a legjobb..mint az exem. Vegleges szoetelenites..sosem szue,mindig puha.. Ez a szor tema annyiea erhetetlen szamomra mint az anal tusnbeengedes nelkul:D ha no lennek es beengednek egy dekot..pucsitva engednem anbe a tust,vagy intim zuhany amivel ki lehet mostni melyen..exemnel ez is meg volt. Nem ertem a noket!!!!!!

2016. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzel, most meg fogsz lepődni, ugyanis ez nem igénytelenség. Arra meg gondolom álmodban sem gondolsz, hogy szex előtt tusolás.....
2016. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad kedves kérdező, hogy annak a bozontnak, ami a párod lábai között van milyen szerepet tölt be? - véd betegség, fertőzés és egyéb ellen.

A nőgyógyászok nem tanácsolják a fazonírozást, de ha szeretd vagy egy kicsit is szeretnéd, akkor nem írnál ilyet, hogy ijesztő.


29F


UI: a barátnőmé is szőrős, és nem zavar - ÉS sose volt olyan párom aki valaha is gondozta volna az intim régióját - és ez nekem így van jól szeretem őt és nem is akarom, hogy változtasson magán.


Egy párkapcsolat kompromisszumoikból áll, ha kell finoman közöld vele, valahogy így:

ww.youtube.com/watch?v=HX5LkGx4oBY

ha jól jön ki, akkor poénnak veszi és rájön a rejtett üzenetre xd

2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Tudtad kedves kérdező, hogy annak a bozontnak, ami a párod lábai között van milyen szerepet tölt be? - véd betegség, fertőzés és egyéb ellen.

A nőgyógyászok nem tanácsolják a fazonírozást, de ha szeretd vagy egy kicsit is szeretnéd, akkor nem írnál ilyet, hogy ijesztő.


29F


UI: a barátnőmé is szőrős, és nem zavar - ÉS sose volt olyan párom aki valaha is gondozta volna az intim régióját - és ez nekem így van jól szeretem őt és nem is akarom, hogy változtasson magán.


Egy párkapcsolat kompromisszumoikból áll, ha kell finoman közöld vele, valahogy így:

www.youtube.com/watch?v=HX5LkGx4oBY

ha jól jön ki, akkor poénnak veszi és rájön a rejtett üzenetre xd

2016. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A naturista egy sem csupasz?
2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

max a naturista kislányok..

Pont emiatt naturista, mert nem változtat a természetes dolgokon.

2016. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a lány? Én pont az ilyenekért vagyok oda!
2016. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm (18 éves), szintén rohadt jól néz ki és készül egyetemre..lent még is szőrös. mikor először megláttam picit elmosolyodtam, hogy létezik még olyan ember akit nem érdekelnek a társadalmi elvárások.
2016. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!