Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szingli 27-30 éves és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szingli 27-30 éves és a feletti nő hogyn viszonyul egy fiatalabb fiú közeledéséhez? (19F) Elég tapasztalatlan vagyok szexuálisan és azt tanácsolták már többen is hogy próbljak ismerkedni éretteb nőkkel mert tőlük tudok tanulni és hasonlók.

Figyelt kérdés
Már sikrült levetközni a gátlásaimat és ismerkedni velem egykorú lányokkal csak elég sok visszautasítás ért. Csak még sose voltam elég bátor h egy tőlem jóval idősebb nővel ismerkedjek pedig nagyon vonzódom hozzájuk.

2016. máj. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi segíteni ez ügyben nem tudok de szeretnék ide visszatalálni és okulni a válaszokból.

Én is efféle dologgal küzdök, de engem nem a kíváncsiság vagy tapasztalat szerzés hajt hanem egy kicsit több egy 30-as ismerős felé. 18/F

2016. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan nőt találni, akit vonzanak a fiatalabb pasik. Keresgélj akár neten.
2016. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sztopa válasza:
Nekem 19 évesen volt 26 éves barátnőm, nem volt igazából semmi gond. De sok függ attól hogy mennyire vagy érett értelmileg és mennyire van közös témátok. Bár szerintem ne a kor legyen a szempont ami szerint kiválasztod a párod. Egész pontosan a kérdésre válaszolva, úgy gondolom az elején fura nekik a korkülönbség aztán vagy megbarátkoznak vele vagy nem.
2016. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!