Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindennapi dolog ez és én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapi dolog ez és én vagyok régimódi, vagy mi a helyzet? 18/L

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megszoktam már, hogy minden fiú úgy áll hozzá a szexhez, hogy alap az, hogy lenyomják a torkomig, meg a fenekembe tolják tövig, hogy ott és akkor csináljuk, amikor ők akarják, még akkor is, ha nekem ez kellemetlen, vagy megalázó, és, hogy gumi nélkül csinálják, ha meg vmi probléma felmerül, oldjam meg...meg, hogy mindig az van, amit ők akarnak, az is általános. És jól bírom, ha nagyon fáj akkor is kibírom, csak nem nézek oda, összeszorítom a szám, és előbb-utóbb csak elmennek...De még olyankor se, olyankor se jutalmaznak meg azzal, hogy törődnének velem. Annyi megalázó dolgot csinálnak velem! Nem akarom, hogy kikössenek, megkötözzenek, plugot nyomjanak a fenekembe, meg ilyen nyavalyás gömb-fűzéreket, hogy aztán , míg kiszolgáltatott vagyok, még undorítóbb dolgokra használjanak, és megüssenek, elverjenek... Nem azt mondom, hogy azt akarom, hogy én csinálhassam velük ugyan ezt! Én csak vmi olyat akarok, ahol a séták vége nem egy gyors dugás egy fa tövében, vagy,és a fél órás találkozások célja nem egy gyors szopás...

Ez komolyan ennyire bevett? Én most maradi vagyok? Történetesen úgy alakult, hogy egy ideig nem szexelhetek, az alatt át akarom ezt gondolni...


Köszönöm :)



2016. máj. 9. 21:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
61%
Baby elgurult a gyógyszered gyorsan keresd meg és vedd be,mert félre beszélsz,vagy drogozol ba+?
2016. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan igy vagyok vele! Undoritoan viselkednek a mai ferfiak! Leszarja nagy ivben mi jo neked,csak a sajat elvezet szamit.
2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
#1 mi bajod velem?
2016. máj. 9. 21:24
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket miből gondolod vagy hogy?
2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Ezek az eddigi tapasztalataim
2016. máj. 9. 21:27
 6/47 anonim ***** válasza:
94%

elég szomorú, ha ennyi idősen csak ilyen fiúkákra futotta, és nem vagy képes nemet mondani...

tiszteld a saját tested, és ne árusítsd ki másoknak

2016. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%

Szar pasikat fogtál ki... sok ilyen van, de nem mind ilyen. Én is keményen szeretem, de nem vagyon önző, és ha a másik fél valamit nem akar, nem csinálom. Amúgy van szád, miért engeded? Meg kellene mondani, hogy NEM! És nem vagy maradi, normális dolgokra vágysz, bár az önbecsülésed igazából nulla.

25/F

2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%
elég gáz, ha ilyenekbe belemész, és ne csodálkozz ha csak erre kellesz a srácoknak...
2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
67%

Azert ez egy ici-picit tulzas. :)

Ha valakinek csak alapjaraton szexre kellesz akkor ne csodalkozz ha igy viselkedik veled mert nem lat benned tobbet mint vagyai kielesenek targyat.

Errol nem te tehetsz. Mindenkivel elofordult mar.

De ha valaki komolyan gondolja veled akkor biztos lehetsz benne, hogy tisztelni fog es a te oromod is szamit majd neki. :)

2016. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%
Igen abpasikkal van a gond. Csakbazzal csinálják ezt aki hagyja. Ne hagyd és hidd el sokkal többet fogsz kapni tőlük. Küzdjenek érted és járjanak a kedvedben.
2016. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!