Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak mennyire visszatsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mennyire visszatszító az ha egy srác még szűz? 19F vagyok (lassan 20) és hát elég idősnek érzem már magam h még mindíg az legyek és félek attól is h egy lánynak emiatt nemlennék szimpatikus

Figyelt kérdés
Amugy ha valaki tapasztalatlan szexuálisan demár volt nővel legalább egyszer és aközött ha még soha nagyon észrevehető a különbség ??

2016. máj. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
21/f es szuz vok nem erzem magam rosszul miatta nem is izgat h kotelezi legyen elvesziteni. Sokan ezt kuldetesnek tartjak h ekveszitsek.
2016. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titok 20+/f ***** válasza:
94%
Én is 20éves vagyok és énsem voltam még nővel. De ami késik az nem múlik.
2016. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élet része. Ji előbb ki később. De egyikkel sem kesuel rosszabb vagy jobb a másiknál. Mindenki szive joga. Sok nő_ lány örül is, hogy a párka nem kva pecér volt. ;)
2016. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még örülök is neki:D
2016. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 20 éves korom elején vesztettem el, mivel a barátnőmnek is én voltam az első, nála ez még külön jó dolog volt, hogy egymással volt az első alkalmunk :)


Szerintem nincs semmi baj, a normális lányoknál ez nem baj, akinél meg mégis az lenne, nem kell törődni velük, úgyse rájuk van szükséged.


Aközött meg szerintem kb semmi különbség sincs, hogy valaki egyszer se, vagy egyszer volt már lánnyal.

2016. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nőként 28 évesen veszítettem el a szüzességemet, nem kérdeztem a partneremtől, hogy szűz-e vagy nem, és nem is tudtam volna megmondani :). Amúgy az ismerőseim között is sok lány volt aki 20 felett szűz volt. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy inkább legyen tapasztalatlan, mint olyan aki fűvel-fával...
2016. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!