Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 160cm körüli lány nagyobbn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 160cm körüli lány nagyobbnak látná a 15cm-s farkam és látványra jobban meg lenne vele elégedve?

Figyelt kérdés

15/4,5

Meg mivel kisebbek a kezei így majdnemhogy 2 kézzel is ki tudná nekem verni.



2016. máj. 10. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez mára a sokadik ilyen pénisz méretes kérdés.... kicsit elég volt belőle.


De kivételesen erre tudok megfelelő választ adni, mivel volt 160 cm magasságú barátnőm. Nem fogja nagyobbnak látni mint amekkora és a látványban nem tudom mi tetszeni neki annyira benne, hiszen ez egy darab nyers hús gyakorlatilag. Nagyon vékony lány volt, a vékony ujjak alatt inkább fájt a péniszem, de szex közben érződött hogy számára túl nagy vagyok.

Összefoglalva nem a magasság számít, inkább az, hogy milyen testalkatra. Egy extrémen vékony lány nagyon szűk és ő neki aztán ez a 15 centimléter (mellesleg nekem is ekkora) az túl sok volt, be se fért sehogysem.

2016. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tetszene*
2016. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mióta érdekli a lányokat, hogy mekkora a bájdorongod? :D három férfiét láttam, ezek közül kettővel voltam, mások voltak méretben, de nem tudnám kijelenteni hogy "ezzel jobban meg voltam elégedve mint ezzel". Jó, az exemével nem voltam megelégedve, mert egy paraszt volt, aki nem értett az előjátékhoz, és mindig fájt vele. De ez nem a kukija hibája
2016. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
a 160 centis kis törpék is már 17+ centit várnak el és 185+ centi magasságot :D
2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem 20cm neked átlagos. A véleményem az, hogy nem a méret a lényeg hanem ahogy csinálod.
2016. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 October15 ***** válasza:
100%
Amúgy szinte magam előtt látom a helyzetet amikor valaki össze jön egy csajjal, x idő után akcióra kerül a sor, a csaj konkrétan vízesésként funkcionál, a csávó pedig átmegy taipei 101-be egymásra ugranak mint 2 kiéhezett mókus majd a csaj meglátja, hogy 15 cm és inkább haza megy.. XD aha.. XD
2016. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet nyalni is, jómagam kicsit gyorsabban tudom a nyelvemet használni az átlagnál és pár rövid percnél tovább egy barátnőm se bírta.
2016. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
"Egyébként lehet nyalni is, jómagam kicsit gyorsabban tudom a nyelvemet használni az átlagnál és pár rövid percnél tovább egy barátnőm se bírta." Magyarra forditva kibirhatatlanul nyalsz. (Már megbocsáss!)
2016. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problémád a 15cm-el. Nekem csak 12cm és mellette vékony is, na ez az a kicsi méret, ami miatt már gondjaid lennének, mint nekem. Sok nő megmondta a véleményét, hogy ez kicsi semmire sem jó, és igazuk van sajnos. A kézzel meg szájjal rásegítés meg nem ad pluszt, előbb utóbb úgyis dobnak.
2016. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

4#

Képzeld en is "160 centis kis torpe" vagyok mégse a 17 centi nálam a minimum! Testmagasságnál meg csak az szamit, hogy nalam magasabb legyen!

2016. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!