Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak jelent valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak jelent valamit ha elveszik egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés

Tehát ad valami plusz érzelmi többletet vagy ugyanolyan mint az összes többi alkalom?

Komoly kapcsolatban vennétek csak el egy lány szüzességét vagy van olyan aki csak hülytene egy szűz lányt?



2016. máj. 11. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem adna pluszt érzelmileg, örülnék neki, hogy én vagyok az első, teljesen másképp gondolok rá mint egy natúr együttlétre.. hülyíteni semmiképp sem hülyíteném, hogy kapcsolatban vagy csak úgy az meg helyzet függő 2 emberen múlik :)
2016. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én bírnám!

Tetszene, hogy ott még nem járt senki.

Egyébként csak komoly kapcsolatba!

2016. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű plusz érzelmileg és igyekeznék minél jobbá tenni neki, hogy mindig örömmel gondoljon rá. 24/f
2016. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy jelent.

Ha egy lany nekem adja a szuzesseget az azt jelenti, hogy maximalisan megbizik bennem es szeret. Azert ez sokat szamit. :)

2016. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Volt benne részem. Komoly kapcsolat volt. Megtisztelve éreztem magam. És éreztem a felelősséget is, hiszen egy életre szól az első tapasztalat! Sok függ attól, hogy hogyan bánsz az első alkalommal a lánnyal!
2016. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deflohelp ***** válasza:
100%
Volt párommal sokkal bensőségesebbé vált azután a kapcsolatunk.
2016. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 pontnak számít (poén, mert 4-nek sztem :D)
2016. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát valamit ad, én vagyok az első ember, akiben ennyire megbízik, növeli a kapcsolat értékességét talán. De ezen olyan húdesok nem múlik :)
2016. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne. Két strigulát is behúzok.
2016. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, vettem már el két szüzességet, nagyon brillíroztam a srácoknál h jó legyen nekik :)
2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!