Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Atlagos fiukent megeri tinderr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagos fiukent megeri tinderre regisztralni?

Figyelt kérdés

Ha normalis kapcsolatot szeretnek...

Vannak ott atlagos lanyok?


2016. máj. 11. 22:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azert ha normalis ember is akad erre az jelezze
2016. máj. 11. 23:04
 12/20 Pszt! ***** válasza:
Este 11 után, nem hiszem :3
2016. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
lassan ideje tolmácsot kérni
2016. máj. 11. 23:14
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Mit veszíthetsz? Ráírni elvileg úgyis csak akkor tudsz lányokra, ha téged is bevállalnának. Nem?
2016. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Pszt! ***** válasza:
Az elhangzottak alapján ez a tinder vagy mi fene, tényleg egy húspiac...Fájdalom :D
2016. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én most néztem végig 19-26 éveseket, 85km-es körzetben jó, ha 20-ból volt egy normálisan kinéző csaj :D

De már azért megéri, ilyen rajos bulákon olyat nevetek :DDD katasztrófa, ahogy kinéztek :D


Sok a falusi-proli, magára nem adó lány.

Egyetemisták közül meg minden 5. jó.

meg vannak kamuk, pár

maradékból meg 10-ből 1


így jön ki a 20-ból 1


200 csajt biztos végigpörgettem, szóval annak a 10-nek tuti írtam volna, ha ismerkedni szeretnék. Bár 85 km az már bazimessze. pesten biztos nagyobb a merítési lehetőség

2016. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Átlagos fiúként megéri-e regisztrálni a tinderre?

Meg!

Mi az a tinder ? :)

2016. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os nem tudom te merre lakhatsz, de ahol én használtam a Tindert (Pest, Szeged) 2-3km körzeten belül, azért elég szép számmal akadtak jól kinéző lányok, persze itt azért több a külföldi is.


Kérdező! Neked meg, igen vannak átlagos normális kapcsolatra vágyó lányok is bőven, szóval egy próbát megérhet neked is. Nekem bejött. 25F

2016. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én jóképű vagyok, és vidéki 150 ezres nagyvárosban élek. 22 éves vagyok és csak 18-23 éves csajokkal ismerkedem. Egy hónapja regisztráltam amikor új telefont vettem.

Eddig 144 matchem volt, abból kb 20-szal kezdtem beszélgetni. 8-cal találkoztam eddig, abból 6-tal csókolóztam és 1-gyel szexeltem. De a dolgok még persze folyamatban vannak.


Nem tudom te mit értesz az átlagos kinézeted alatt. Én átlagos alkatú vagyok, kicsit vállas, szőke hajú, 2 méter magas, jóképűnek mondott.

KB MINDEN LÁNY KOMOLY KAPCSOLATOT AKAR. Én is úgy közelítek hozzájuk és azt látom mindegyikük igazából elutasítja az alkalmi szexet. A tindert inkább társkeresőnek használják

2016. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
próbáld ki, és megtudod, ezt sose értettem, h most "megéri elmenni prostihoz, ha szűz vagyok", "most regeljek ide-oda-amoda?", "most megkérdezzem tőle, h volt-e bélféreg a székletében?", próbáljátok ki, ennyire nem találjátok fel magatokat az életben sem, mindent megkérdeztek komolyan vkitől, h most szarnom kell, elmenjek a wc-re, vagy előtte megkérdezzem a gyk-n? hát én a gatyámba szoktam, ez van, nekem ezt mondták itt, meg nem éri meg regelni a tinderre se, mert véletlenül esélyt adnál magadnak.
2016. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!