Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Élveznétek így a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Élveznétek így a szexet?

Figyelt kérdés

Élveznétek úgy a szexet, hogy csak nagyon ritkán van behatolós része?


Elegem van abból, hogy gumiban nem érzek semmit és kb. fél perc alatt lelankadok.

Amúgy is sokkal jobban szeretem az orális és kézi játékot.



2016. máj. 12. 09:19
1 2
 1/12 Pszt! ***** válasza:
81%

A lányok biztos, viszont a nők nem.

Keress egy nőt, akivel tartós lehet a kapcsolatod és gumi nélkül is bele mered dugni. Erre találták fel a fogamzásgátlók tömkelegét.

25/N

2016. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nejem nem akar fogamzásgátlót szedni és nem várhatom el tőle. Így mindig ki kell húzni, ha nem akarunk gyereket és így sajnos csökken az élvezet.


Pedig olyan jó egy(b)esülve elsülni! :)

2016. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az előváladéktól is teherbe lehet esni, azt hallottam... nem?
2016. máj. 12. 09:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Még dugni sem tudsz?
2016. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Rizikó, de ezt vállaljuk. :)
2016. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Marad az elköttetés. De attól valahogy idegenkedem. :(
2016. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy van kitalálva a rendszer sajnos, hogy nem egyszerű csak úgy egy jót dugni az élvezet kedvéért.
2016. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

semmit sem ér.

az csak maszatolás nem szex.

sorryy.

2016. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nekem meg a behatolós része a fontosabb és intenzívebb érzést is ad. 25L
2016. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem élvezném ezt a helyzetet, mert testileg is és lelkileg is nagyon hiányozna a gyakori szeretkezés.


A kölcsönös orális szex nagyon jó dolog, de nem a behatolós szex helyett, hanem a változatosság kedvéért.


De attól, hogy sok nő hasonlóan érez, még nyilván van esélyed olyan partnert találni, akinek ez így megfelel hosszú távon, és nem lenne hiányérzete sem, mert nem csak hogy nincsen hüvelyi orgazmusa, de még csak nem is túlzottan élvezi a behatolást (itt is olvastam már ilyet nem egyszer kérdésben, illetve hozzászólásban nők részéről).

2016. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!