Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomnak a heti három az ideális?

Figyelt kérdés

Még régebben kérdeztem, hogy neki mennyi szex az ideális, és erre mondta, hogy kb. heti három. Viszont nekem van, hogy egy nap többször is van kedvem, de legalább 6-7 napon egy héten.

Nemrég volt vizsgaidőszak, így akkor nem igazán volt egymásra időnk. Igaz most, hogy már vége van többet voltunk együtt, de így sem annyiszor, ahányszor adódott rá lehetőség. Most elutaztunk pár napra (külön), és az indulás előtti estén mondtam neki, hogy így hat napot ki kell majd bírnunk - de erre nem azt mondta, hogy na akkor itt az alkalom, csak azt, hogy mostanában nagyon sok mindent csináltunk együtt, és hogy az is milyen jó. Ez tökéletesen igaz persze, de mégis. Mit lehet ilyenkor tenni? Erőltetni nem akarom, hiszen annak én se örülnék, ha éppen nekem nem lenne kedvem. Az az igazság, hogy régebben nekem is csak kevesebbszer volt kedvem a szexhez, így akkor ez még nem volt probléma.


20/L



2016. máj. 12. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy nagyon összetett probléma. Amikor összejöttetek, a te igényszinted is alacsonyabb volt, tehát ebben az esetben ő a korrekt... hiszen nem kínált zsákbamacskát, az akkori igényszintednek megfelelt. Azt nem várhatod el, hogy ha te változol, ő is változzon veled!

Természetesen ettől még zavarhat, hogy neked többre van igényed. Meg kell próbálni változásra motiválni, jelezd az igényed, keltsd fel a vágyát, stb. Ha azonban ez nem megy, akkor tudomásul kell venni, hogy eltér a szexuális igényszintetek és olyan partnert keresni mindkettőtöknek, akivel azonos.

2016. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia! Beszélj vele. Ültesd le. Meséld el neki, hogy a te részedről ez kevés. Ez a legegyszerűbb dolog, amit tehetsz. Nem ciki. Nem gáz. Beszéljetek.


Aztán, ha nem működik a dolog, akkor lehet tovább gondolkodni. A szakítás vagy más módszerek legyen az utolsó utáni.


Sok sikert ;)

2016. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Vegyél vibrátort vagy menj el napi 10-12 órát dolgozni egy gyárba!
2016. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

1. Megelégszel ennyivel.

2. Eltereled a figyelmed.

3. Masztizol.

4. Keresel arra kiegészitésnek egy pasit.

20/L

2016. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Fokozni kell a tesztoszteron termelést. Pl sporttal.


Vagy kompromisszumra kell jutni. A mi kapcsolatunkban én vagyok a kisebb igényű, így vannak olyan alkalmak, amikkor csak kézzel, szájjal könnyítek rajta. Azt amikor megint elemészt a tűz, akkor megint szexelünk rendesen.

2016. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bence_ ***** válasza:

Vagy elfogadod és szereted vagy másik párt választasz.

Idővel inkább csak csökkeni fog a mennyiség.

2016. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ott a pont a 3-nál!:)
2016. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 90-ben született F.. válasza:
Menj el dolgozni és meglátjuk, hogy lesz e kedved egy nap többször is.
2016. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Mondtad egyáltalán neki, hogy te többször akarsz szexelni?
2016. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 Egyetemista vagyok, de remélem később is lesz időm. Most viszont tudom, hogy van, akkor meg miért ne?


#9 Konkrétan nem mondtam, mert a barátom egy kicsit önbizalom hiányos és nem akartam megbántani ezzel. Viszont kezdeményezni próbáltam már, de amikor láttam, hogy nincs kedve, akkor inkább hagytam.

2016. máj. 12. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!