Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy egy 21 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy 21 éves csaj vonzónak találjon egy 18 éves srácot?

Figyelt kérdés

18F

Nem vagyok nagy termet. De edzek. Fél centis arcszőrzetet mindig hagyok ami miatt korombelinek nézek ki. 170cm/62kg

A csaj 163-164 cm magas lehet.

Lehet hogy bejövök neki de nem tudom.

Lehetetlennek tartom hogy pont a nekem tetsző 21 éves csajnak tetszek.(ezért nem is próbálkoztam még nála+egy lány ismerősöm egyik legjobb barátnője szóval ciki lenne ezután ezzel az ismerősömmel összefutni miután a barátnője visszautasított+heti 2-3x találkozok ezzel a csajjal a buszon szóval még cikibb lenne ezután összefutni vele miután visszautasított)

Korábban 17 évesen 1x próbálkoztam egy 18 éves csajnál...még nála se jött össze. Mert az esetek 99,9%-ában a náluk jópár évvel idősebb pasit várják.



2016. máj. 12. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem esetek 99%%nem ok az adoniszt vagy a pavat varjak. Semmi idosebb. Van persze olyan aki idosebb pasit akar van olyan aki fiatalabbat 😂😂. De a nok furak. En nekem sincs szerencsem veluk mert ok szeretik a bunko parasztot aki majd megcsalja oket. Nem azt aki szereti es megerti oket. Nem is sorolom mert mindjart leszolnak minket h mi mit kepzelunk. De persze van kivetelek de lesz olyan szerintem aki kozolluk valo es majd elmagyarazza h mkert ilyen pasit keress 😂😂😂😂. 22/f
2016. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, miért ne lenne az? De őszintén szólva nem tudom mit vársz a lányról vagy a helyzetről ami alapján erre következtetsz semmit sem írtál látnokok meg nincsenek itt sem.


Szerintem nem gáz ha bepróbálkozol, a próbálkozás még nem halál komoly dolog amúgy sem szóval veszteni csak akkor fogsz ha meg sem próbálod.

2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges,ismerek egy csajt,aki 29 és 19 éves a pasija.
2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elvis Presley szülei pont ennyik voltak, amikor összejöttek.
2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nő létemre se èrtem a többi nőt xd a fiúk normálisabbak :D Miből gondolod, hohy esetleg bejössz neki? Amúgy meg ha 18 vagy mindjárt otthagyod a gimit gondolom. Egyszer élünk, mondd el neki szerintem. Vagy kèrdezz meg másokat(akikben bízol), hogy mi a véleményük róla, mit mondana, ha elmondanád neki stb.. Ha összebarátkoztok, még ha bunkó se mondja el másoknak. (tapasztalatból mondom) Meg a nők nagy része amúgy se pletykálja el. Ha igen akkor meg nagyon nagy p.csa, és örülj, hogy nem jöttél össze vele.
2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, akinek a volt barátnője 3 évvel volt idősebb mint ő. (barátom 16, csaj 19 volt mikor összejöttek.), 2 évig voltak együtt. Egyik volt gimis osztálytársam pedig 18 évesen jött össze egy 25 éves lánnyal. Tehát simán lehet. (Ja és megjegyezném, hogy egyikőjük sem volt kigyúrva, pávák sem voltak.)
2016. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most nem is arra ment ki a kérdés hogy bejöhetek e neki a jelek alapján. Csak hogy lehetséges e.

Hát én se vagyok páva,de azért adok magamra. Meg kigyúrva se vagyok,de látszik hogy edzek.

2016. máj. 12. 18:06
 8/11 Pszt! ***** válasza:

Nekem is volt több fiatalabb barátom és nem volt velük probléma :) A kor nem számít :D Tehát emiatt ne parázz! Állj úgy a dologhoz, hogy nincs ilyen akadály előtted, a csaj nem 21 hanem mondjuk 18 :)

25/N

2016. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi... lehetségesnek lehetséges, de én 20 évesen nem vonzódok még igazából a saját korosztályomhoz sem, nem hogy a 18-hoz.
2016. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok és a fiatalabb (vagy fiatalabbnak kinéző) fiúk tetszenek :D
2016. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!