Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-30 közötti nők mi erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-30 közötti nők mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mikor egy 25-30 közötti férfi ha komolyabb autója (Audi BMW, Merci) vagy sportmotorja van és felteszi a facebookra? Nem gengszter, hanem becsületes munkából élő ember.

Ez visszataszító, vonzó, vagy elmegy? Melyik az elfogadhatóbb ha egymagában felrakja, vagy úgymond "feszít" is mellette?


2016. máj. 12. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

azt, hogy rohadtul nem nagy szám. Meg most audi Bmw, Merci..., milyen?...

Jah meg csak halkan jegyzem meg, hogy ezzel csak itt keleten vagy menő..

2016. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Drágább, 3-4 milliós kategória.
2016. máj. 12. 18:20
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Ocsi a noknek ez fonyeremeny aki penzes. 😉 foleg bmw merci ember. En orulnek ha olyan fizetesem lenne amibol meg tudnek takaritani 😉.
2016. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Utálom a Facebookot. Hogy érted, hogy felteszi.


"Most vettem új autót" vagy mellette áll vagy ott hirdeti ha el akarja adni? Kb 2 éve volt FB-m, kiraktam hogy milyen autóból szálltam ki karcolás nélkül. Tropa volt és nem én hibáztam.


Sztem jobb ha FB sincs, és nem rakja ki.


23N

2016. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
3-4 millás, háát, attól még nem biztos, hogy egy kicsit is gazdag vagy..., meg egy 3-4 millás merci-audi bmw az itt menő, meg romániában...
2016. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Drágább? 2-3 millióért? :D


LOL! :D :D :D

2016. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a típusa érdekelne, hogy mire gondolsz
2016. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekek!!! Becsületes munkából élő embernek nem telik BMW-re, Audira, vagy mercire Magyarországon!! Aki ilyenekkel utazik, az minimum a szürke gazdaságot erősíti, de tutira vannak nem teljesen legális ügyei is.
2016. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8. veled vitatkoznáék, lehet, hogy évek alatt összespórolja az árat, vagy megveszi hitelre..., valami nyomi helyen lakik de az ilyan autóval meg teszi az agyát, sok ilyet láttam
2016. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Gubchee, téged elásnálak. :D


1: Audi, BMW van akár 300.000ft alatt is.

2. ki mondta, hogy Magyarszágon él.

3. Vállalkozók nincsenek?

4. Te ezzel nyugtatod magad? Neked xarul megy, akkor lehetetlen, hogy más talán okosabb/tehetségesebb/talpraesettebb/szerencsésebb?


23 vagyok, hitel nélküli saját lakással, Audi A5-ssel és egy kicsi japán autóval.


talán ha ennyire rosszul megy, akkor ne itt írogass, hanem tegyél azért, hogy jobb legyen.

2016. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!