Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti ezt hogy élitek meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Tegyük fel beszélgettek egy fiúval szóba kerül a szex el juttok oda hogy le írja mit tenne veletek képeket küld magáról stb. És az addig esélytelennek tűnt dologbol ott vagytok hogy kivánjátok a srácot és már a randi időpontját egyeztetitek! Ez hogy müködik nálatok? Vagy csak azok a lányok/nők csinálják ezt akik direktbe arra utaznak hogy küldjek magamról képet és dugjam meg őket vagy ez spontán jön? 21/f

2016. máj. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Chaten nem igazan jutok el oda mert sok a perverz lany aki masztizni jar fel vagy csak trollkodni. Van olyan aki poenbol megy fel es fb t se kuld.
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előbbi sztem.

Ha nekem valaki ilyet küld én utána többet nem szoktam válaszolni.

Egyébként is, nem tudok neten ismerkedni. Egy idő után mindig abbamarad a beszélgetés.

De persze vannak könnyű vérű nők is a neten, nem csak olyanok mint én.

2016. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem tudok így neten keresztül felizgulni valakire, ahhoz nekem személyes, valós kapcsolat kell, nem virtuális. Szerintem is inkább arról van szó, hogy eleve akarnak valakit, aki meg*** őket, aztán ha valakivel már eljutnak erre a szintre, és esetleg még jókat/izgató dolgokat is tud nekik írni, arra ráhajtanak és belemennek a személyes találkába is. De aztán ki tudja, én ezt a hozzáállást úgyse fogom sose megérteni, mert abszolút nem ez a típus vagyok...

20/L

2016. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ment a zöld pacsi mindenkinek:)
2016. máj. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!