Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátommal, és egyszer már beprobalkozott a szexxel csak akkor meg nem altam ra keszen, de most mar en akarom. Hogy hozzam tudtara?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok egyébként. Mit csinaljak amibol leesik neki,hogy most mar en is szeretnem? Es mivel meg nem voltunk egyutt nem tudom mit is csinaljak pontosan..

ötletek?



2016. máj. 13. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nyisd ki a szád és mondd meg neki :) Akkor lesz igazán jó a szexuális életetek, ha tudtok beszélni erről a témáról szégyenkezés nélkül! Mondd meg neki, hogy "drágám, készen állok, feküdjünk le egymással!"


Amúgy pettingelni szoktatok, vagy még az sem volt? Mert ha nem ismeritek még egymás testét, nem szoktátok egymást kielégíteni, akkor még várjatok a szexeléssel, és először kézzel-szájjal játszatok egymással néhány alkalmon keresztül, mert aztán sokkal felszabadultabbak lesztek szex során, nem fogsz azon aggódni, hogy mit kell csinálnod, hogy jól csinálod-e, és élvezni fogjátok mindketten :)

2016. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vesd rá magad, vetkőzz pucérra és úgy kezd el a dolgot.


Vagy csak szimplán beszéld meg vele.

2016. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elmondod neki? Vagy nem beszéltek egymással.:) 20/L
2016. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2016. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vegyél fel egy szexi fehérneműt, rá egy csinos, nőies ruhát.

2. Randi után menjetek fel a lakására/lakásodra.

3. Amikor kicsit oldódtok, esetleg csókolóztok (gondolom az már volt eddig is) egyszer csak állj fel, és lassan, szexin kezdd el levenni a ruhádat. Amikor ledobtad a ruhát, és csak a fehérnemű van rajtad, fordulj meg, hadd nézzen meg jó alaposan, incselkedj kicsit vele, mozogj erotikusan, menj oda hozzá, simogasd meg, esetleg ülj az ölébe.

4. Innen már sínen vagytok.


Lehet persze egyszerűbben is (rámászol, megmondod neki stb.), de szerintem a fent leírtak sokkal jobban ráhangolnak, és így elegáns és maradandó lehet az első együttlétetek. Egyébként biztos hamar venni fogja a lapot, úgyhogy nem kell nagyon izgulni. :)

2016. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok mondja van, de a lényeg mindegyikben ugyanaz: csak kezdj bele! Ha pucéran megjelensz előtte és rákacsintasz, akkor tudni fogja. Ha nem veszi a lapot, akkor lesmárolod és elkezded simogatni a testét. Ha ezután se veszi a lapot, akkor a farkát is megsimogatod. Ha ezután se esne lenni, hogy szabad már a pálya, akkor kezdheted elölről valaki mással...

Azért fél évig várakoztatni valakit se semmi!

2016. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél évig...tököm.


Zoyne. -_-

2016. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!