Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nagyon fehér bőrű, vörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon fehér bőrű, vörös hajú 19 éves lányt tekinthet vonzónak egy fekete 47 éves férfi?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Én azt mondom hogy nincs ezzel semmi baj ha az idősebb pasi vigyáz a lányra és nem használja ki. Igen is a korral felelősség is jár akár fekete az ember akár fehér. Mondjuk azért egy fiatal fekete vagy mulatt lány engem is érdekelne, az sem baj ha ehhez az ő nyelvét meg "kell" tanulnom:)
2016. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Pszt! ***** válasza:
100%

Kislány gondolkodj már ésszel és nem a bugyiddal, már meg ne sértődj!! 19 éves vagy, 19!!!! Ne egy olyan férfival akarjál lenni, aki bőven az apád lehetne. Előtted az élet, bőven ráérsz még. Annyi rendes srác szaladgál akik korban hozzád illenének. Nem mellesleg drágaság, oké, hogy bejössz neki, meg jól megküld, ha arra kerül a sor, de gondolom ennek a pasinak nincsenek gyerekei és felesége...Igaz? Mert akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy egy családos férfinak széttedd a lábaidat, ugye? Nem sértésből mondom, csak jobb észnél lenni az ilyen dolgok terén.

25/N

2016. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha vonznak talál, mindenesetre elég gány jellemre van, nem értem, hogy egy 47 éves felnőtt férfi mit akar egy 19 éves lánytól lol. Ha fizet neked ok, ha nem, akkor inkább keress 15 évvel fiatalabbat.
2016. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De még mennyire!

Én nem vagyok fekete, több mint 47, és meg hát!

2016. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!