Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fogamzásgátló szedése mellett szexelne velem a barátom. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Eszméletlenül kívánom már a szexet de a barátom csak akkor lenne hajlandó lefeküdni velem ha szedek fogamzásgátlót. Mi a teendő ilyenkor? Egyetlen egyszer sem akarja óvszerrel. Folyamatosan a szexen kattogok. Kevés a petting már. Nem vagyunk szüzek,kívánjuk egymást nagyon.

22L



2016. máj. 14. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szedj fogamzásgátlót vagy válts párt.
2016. máj. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan le kellett pontozni azert, mert feltettem egy kerdest? Szanalmas.


Kerdezo, csak miatta ne szedj gyogyszert. O is engefhetne, es kiprobalhatna a gumit! Vannak nagyon vekonyak is mar.

2016. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én felpontoztam mindenkit! Nem értem abban mi a lényeg hogy valaki idejön és végig lepontozza a válaszokat..

Köszönöm szépen a tanácsot mindenkinek. Ma beszélek a barátommal erről.

2016. máj. 15. 08:42
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudod ki fekudne le vele igy... micsoda ajanlolevel: nem szuz mar, de sosem hasznalt ovszert. Ha o azt akarja hogy gyogyszert szedj mert addig nincs semmi, en a helyedben megmondanam neki hogy tessen elfaradni egy teljes koru nemibetegseh kivizsgalasra. Aki ovszer nelkul szexel az felelotlen. A zsarolasnak meg ne engedj. Pasi, busz, villamos mindig lesz masik, ahogy a nagyim mondja :D. En ugyan szedek gyogyszert de azert mert ez 100%ig az en dontesem. Nem kovetelezo hisztis kisfiuke. Kivizsgalast ne felejtsd el tole kerni! Es az nem kifogas hogy "de en egeszseges vagyok" - hacsak nem latja a szemnek lathatatlan, ferfiaknak tuneteket nem okozo nemibetegsegeket ez a zseni fiu.
2016. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

100% hogy nem beteg. Olyan helyen dolgozik ahol évente teljeskörű kivizsgálás van. A bőrgyógyászattól az urológusig stb stb. Ha lenne bármilyen betegsége akkor nem dolgozhatna ott ahol van.

Utolsó válaszoló! Teljes mértékben igazad van! Sőt nagyidnak is :)

2016. máj. 15. 10:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki az érzelmi zsarolót... legközelebb más téren fog tőled elvárni dolgokat és ha nem engedsz neki rögtön majd ő talál mást... ne légy buta kérlek. Ha szeret megérti hogy nem akarod egy hormonbombával tönkretenni a szervezeted
2016. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom de azt is el tudom képzelni, hogy nem te vagy az egyetlen nő az életében...
2016. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A mai fogamzásgátlók már nagyon kevés hormont tartalmaznak ha kihagysz pár szemet vagy már meg is van a "baj" a mostani bogyók abbahagyása után nem kell várni a baba nemzéssel. Tudom 10 évig szedtem és amikor elmentem dokihoz megkérdezni a dolgokat mondta nyugodtan vágjunk bele..
2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!