Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa hogy ennyire szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy ennyire szeretek önkielégíteni?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy hogy ha van időm akkor csak előkapom és elkezdem húzogatni, de épp hogy elmennék megállok lenyugszok és újból kezdem. Sokkal jobban élvezem ezt mintha elmennék . Mikor van barátnőm akkor is előszeretettel csinálom ezt.

amúgy ismerősökre gondolok ilyenkor meg hogy hogy nézhetnek ki meztelenül meg mit csinálnék velük stb..


23/f



2016. máj. 15. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban semmi nem furcsa
2016. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ezt csinálni, hogy a csúcs előtt megállok egy párszor. Így sokkal intenzívebb az orgazmus is. Csak annyi a különbség, hogy én csaj vagyok. :)
2016. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy :)
2016. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!