Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van kevés domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés domináns hajlamú nőkből?

Figyelt kérdés
Na nem azért mert tugyi-mutyi volnék csak élvezem ha kemény és erőszakos,kisajátító a partnerem.
2016. máj. 16. 05:47
 1/6 Lenrok79 ***** válasza:
szerintem vannak bőven, csak a nők hűségesebbek. Ha van egy már beidomított partnerük, akkor azt használják ki. Ne add fel a keresést...
2016. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert hamar megtalálják maguknak a gazdag sub férjet!

Domináns nőhöz már tényleg milliomosnak kell neked,mert az extra kategória!!!!

2016. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert a férfi kemény,és határozott. Igaz,már csak elvétve tslálsz ilyet Nekem mindig is vicces, mikor egy fiúcska térdepel a póráz végén,és játsza a szexy férfit. Kész röhejes 😁
2016. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség... Én domináns vagyok, és barátom egyáltalán nem gazdag. Nincs kevés, a férfiak meg sem gondolnák mennyi ilyen nő van :) Csak mindez függ a partnertől is, ha nekem nem ilyen barátom volna, én se mernék úgy bánni vele az ágyban.
2016. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolaton belül sok nő domináns, de nehéz olyat találni aki nem csak a párjával szemben tudja megtartani a dominanciáját, hanem pl az osztályba, munkahelyen stb. a többi kolléganővel szemben is.
2016. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a nő alapjában véve sub. A természet ilyennek teremtette, ilyen tulajdonságokkal ruházta fel, mint ahogyan a férfikat fordítva. Ez lenne a természet rendje, csak az ember kissé felforgatta és jött az egyenlősdi, aztán meg mégtöbb.
2016. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!