Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha egy pasi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy pasi nem szeret puncit nyalni?

Figyelt kérdés
Vagy van ennek valami aranyos oldala vagy csak simàn gàz
2016. máj. 17. 05:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ebben mi lenne aranyos?Ha nem nyal én meg nem szopok.Ennyi.De mivel ez nekem fontos,nem lenne ebből egy hosszú kapcsolat.
2016. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Nalam nem baj mert nem szeretem ha nyalnak.

Szerintem mas is van igy ezzel

2016. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki pedig nem szeret szopni... Vannak ilyenek. Ha valakinek az órák nem létfontosságú a kapcsolatban akkor ennek hiánya nem okoz gondot. Ha meg, igen akkor nem kell a másikat erre kényszeríteni, hanem búcsút kell mondani
2016. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem baj, de akkor nyilván a többi módon legyen aktívabb :D
2016. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Neked aranyos, ha a lány nem szop le?


Van olyan nő biztos, aki nem szereti, ha nyalják.

De nekem pl csak így van orgazmusom, tehát muszáj, hogy ezt megkapjam.

Ilyen kapcsolatba bele se mennék.

2016. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem minden lány szereti, ha nyalják (pl. én se vagyok oda érte). Amúgy mi ebben az aranyos?
2016. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen gondom nincs. Ha akarok nyalok ha nem akkor meg nem. Viszont a partnerem szopni fog ha kérem mint a kisangyal.
2016. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

7-es. Rendben, de most nem a fizetős szolgáltatást nyújtó hölgyikékről van szó.



Kérdező:

Ultragáz.

Egyrészt mert nekem eddig minden pasim meg volt őrülve a punciért, imádott nyalni, imádta simogatni, nézni, és persze dugni is.

Másrészt mert tényleg így a legbiztosabb, hogy lesz nekem is orgazmusom, és ha nem nyal, akkor nem is érdekli, hogy nekem jó-e vagy sem, csak használni akar.


Abban meg ku.rvára nincs semmi aranyos, ha nem érdekli, hogy eléggé felizguljak, és nekem is jó legyen a szex.


Ez teljesen más, mint pasiknál az orál, ugyanis a legtöbb pasi simán képes az orgazmusra a dugás alatt, amíg a nőknek cirka 90%-a csak így képes elélvezni.

Mondjuk ettől még el tudja játszani, hogy állatira élvezi. :P


Egyébként azt hiszem, ma már tényleg "alap" az orálszex, adni és kapni is, és ha valakinek ez nem megy, akkor az elég szegényes szexuális kultúrára utal. Magyarán sza.r az ágyban.


De gondolom ezt nem kell külön kifejteni, miért jobb egy olyan pasi az ágyban, aki jól tud nyalni, mint egy olyan, aki nem is hajlandó rá.

2016. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem lenne baj, én se szeretem ha nyalnak. Sőt maga az egész orált nem csípem. Vannak ilyenek, nincs ezzel semmi baj, meg kell találni a megfelelő társat, ennyi.

Azt meg hagyjuk már, hogy aki nem preferálja az orált, az máris szar az ágyban, meg szegényes a szexuális kultúrája.. Jó vicc volt, nem azon fog múlni, hogy valaki jó-e az ágyban, hogy lesz*op/kinyal-e. Biztos nagyon jó lehet az a pasi az ágyban, aki ugyan kinyal, de utána a szex alatt csak fekszik, mint egy darab fa.. Vagy 2 percen belül elmegy stbstb..

Van akinek koránt sem "alap" az oral, a szexben semmi sem "alap" én úgy gondolom, mindenki csinálja azt, amit élvez, és az a fontos, hogy mindkét (!!) fél számára jó legyen.

Az már a magánügyed, hogy szerinted! szar az ágyban, aki nem orálozik, ettől ez még nem lesz teljes érvényű igazság, mert nem így van.

2016. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
"Jó vicc volt, nem azon fog múlni, hogy valaki jó-e az ágyban, hogy lesz*op/kinyal-e. " Nem vicc, igénye válogatja. Szerinted akinek nincs hüvelyi orgazmusa (vannak jópáran) annak mitől lesz jó a pasi az ágyban? Ha nem izgulok fel, nem megyek el, bírhatja egy óráig, vagy kettőig, akkor se lesz jó...
2016. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!