Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a mondat mindig, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mondat mindig, hogy a méret nem számít, "használni tudja jól a farkát"?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, de hogy lehet jól használni, nem tudom. Egyféleképpen tudom berakni, kevésbé dugja be, vagy túlzottan, vagy mi ez komolyan?

2016. máj. 17. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Ne szavakon agyalj, ha szexről van szó.

Egyszerűen csináld, ami neked és a partnerednek is jó, élvezzétek egymást, elégítsd ki, okozz minél több orgazmust. Azt is szokták mondani, hogy a kutyából nem lesz szalonna, de ez mégis ki a fenét érdekel? Szexelj és ha jó vagy akkor pozitív visszajelzéseket kapsz, ha nem akkor változtass.

2016. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A jó csípőmozgású fiúk hihetetlen dolgokra képesek ám!
2016. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2%

Lehet a technika jó, de ha kézbe veszem és eltűnik a kezeim között szinte, az zavaró. Ha meg úgy rá bírok fogni, hogy a fele-harmada még kilátszik a kezeim után, az jobb érzés.


A méret nem csak úgy számít érzésre, hogy jó-e a technika/rossz-e a technika.

Egyszerűen csak a nagyobb lelkileg is jobb érzés. Ne csak a fizikai dolgokat nézzük.

2016. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

#4:

Komolyan, miért nekem kellene téged felvilágosítani? :-P (#1-es vagyok). Ha a szexuális kultúrád annyiból áll, hogy egyféleképpen jobban, vagy kevésbé bedugod, akkor vagy nem szexeltél még életedben, vagy menthetetlen vagy :-P Javaslok egy Káma Szútrát forgatni, vagy hasonló művet.

2016. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%

Nekem az élvezethez kell,hogy nagy legyen.Mármint 17-18cm körüli és vastag.Voltam már kisfarkú pasikkal és hiába volt jó a technikájuk,nem volt igazán jó érzés.Ez alól kivételt képez az,ha szerelmes vagyok,olyankor tényleg nem a méret adja az élvezeti értéket,hanem az,hogy azzal vagyok,akit szeretek.De ez a dolog lelki része,fizikálisan sokkal jobb egy nagyobb farkú partner.


Ez csak az én véleményem,minden nő máshogy gondolkozik erről!

2016. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
te ilyen kisokosnak tűntél, jössz, okoskodsz
2016. máj. 17. 11:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi ebben az okoskodás? xd
2016. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
azt nem értem, h miért a 2-est törölték, mikor 1-es még annyit se mondott, kettesnek legalább volt véleménye vmiről. Na mindegy.
2016. máj. 17. 11:31
 9/20 A kérdező kommentje:
az, h semmit nem tudsz, jössz, beszólsz, mire megkérdek vmit, és nem válaszolsz. :D tök vicces, a többiek legalább értelmesen válaszoltak. Volt már szexben részem, és ezt a használni dolgot nem tudom elképzelni rosszul, lehet cicomázni dolgokat, de komolyan ennek a használni tudja jól dolognak nem látom értelmét, tényleg a nők agyában dől ez el jobban azt gondolom. Ha agyilag fel tudom húzni, akkor édes mindegy a technikám azt gondolom.
2016. máj. 17. 11:34
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudod, hogy hogyan kell használni a farkad és ezt még hirdeted is, akkor mit vársz? :-D Elég rossz gondolat, hogy ha felhúzod a nőt, akkor mindegy, hogy hogyan csinálod :-P Abból marha nagy csalódás lesz szegény lány részéről :-D

De tudod mit, most már csak azért is válaszolok :-P

- ritmus: úgy dugod be és húzod ki, hogy közben figyeled a nő reakcióit, hogy minél jobban kövesd a tempóját (de azt tudni kell észrevenni úgy, hogy ösztönből jöjjön, különben a te élvezeted rovására megy)

- pózok: a hüvely más és más részeit dörzsöli a farkad különböző pózokban; ha csak egy kicsi szexuális kultúrád is van, akkor tudnod kell, hogy az aktus alatt is vannak enyhébb, inkább kellemes szakaszok és vannak meredeken felfelé ívelő, vágyfokozó szakaszok: ezekhez választva megfelelő pózt, ami mondjuk lassabban, de mélyebben ingerel, vagy éppen ellenkezőleg gyors de felületesebb mozgást tesz lehetővé

- egyéni adottságok, preferenciák használata: ha tisztában vagy saját anatómiáddal, akkor azt ki tudod használni (méret, forma, stb.), hogy ezzel is plusz élvezetet okozz; példázom: az én farkam enyhén balra görbül és megtanultam már, hogy egy oldalt fekvős pózban, amikor a nő a bal oldalán van, a jobb lába meg a vállamon, akkor pont a görbület miatt egy elég intenzív érzést tudok kiváltani vele (többeknél is bejött)


Ez csak pár ízelítő, de a nagy hőbörgésedben azért gondolj bele: a témával kapcsolatban már az ókor óta könyvek ezrei születtek, technikákkal, módszerekkel kapcsolatban, hogy hogyan kell használni. Szerinted meg annyi az egész, hogy egyféleképpen bedugod :-P A hiba az ön készülékében van ;-)

2016. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!