Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok elvesztenétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok elvesztenétek a szüzességeteket akár szexkapcsolatban is?

Figyelt kérdés
Ezt csak kiváncsiságból kérdezem. Lenne még egy kérdésem vagyis a véleményeteket kérném. Viszonylag tapasztalt vagyok már de nem voltam szűz lánnyal és izgat a gondolat szerintetek ez normális?
2016. máj. 17. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatra egész biztos hogy elmegy...
2016. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem.
2016. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,csak legyen már valami!!!
2016. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem..még stabil kapcsolatban is képtelen vagyok rá úgy néz ki.
2016. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó kérdés, csak ha utána kommunikál velem, miután megszakad a szexkapcsolat. Ha valaki izgat, nem hiszem, hogy azért van mert szűz. Az valakinek pozitív valakinek nem.
2016. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már gondolkoztam rajta, igen.
2016. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én egy egyéjszakás kalandban veszítettem el, igaz mi 2 hetet beszéltünk végig reggeltől estig, meg egyszer találkoztunk,ahol csak csók volt. Ő utána többet akart, mármint kapcsolatot, én nem. De ettől Függetlenül nem bántam meg, főleg úgy hogy most van barátom akit nagyon szeretek, és Örülök hogy vele nem kellett bajlódnom a gátlásaimal, meg félnem hogy jajj fájni fog.
2016. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deflohelp ***** válasza:
Néhány tudnivalóról olvashattok, ha ennek a kategóriának a keresőjébe írjátok: Lányoknál a szüzesség
2016. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem normális... Szűz lányokat akarsz megd.gni? Aki ide válaszol arra meg írsz privit, hogy érdekli e a dolog?:D
2016. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!