Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex moziban kivitelezhető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex moziban kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten szeretünk különös/furcsa/nem megszokott helyen szexelni, mindketten elég bevállalósak vagyunk. Már régóta foglalkoztat a szex moziban, de nem tudom hogyan lehetne kivitelezni. Gondolom ha csak oral van az kevésbé feltűnő?! Esetleg van akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Tudnátok tippeket adni? 19/F

2016. máj. 18. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is, lehetőleg ne premier vetítésre üljetek be.. A hátsó soroknál, fal mellett viszonylag zökkenőmentesen kivitelezhető a dolog, pláne ha csak orális szexről beszélünk.
2016. máj. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem próbáltam de ha kevesen vannak akkor simán, egyszer mi csináltuk a wizzair járatan, leghatso sorba, de csak orál stb. :)

24f

2016. máj. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
19 évesen inkább tanulni lenne eszed. Barátnőd, persze... Max a rib...ncod.
2016. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Művész moziba menj ott rajtatok kívül úgysincs senki vagy ha van azok mind be vannak tépve. Autós moziban sima ügy , sklerózis multiplexes moziban szerintem nem megy, max kézzel, de várom én is az ötleteket
2016. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Egyetemista vagyok, tanulok eleget. A barátnőm pedig nem r. azért mert szereti az extrém helyeket... Normális válaszokat kértem, nem ilyen hozzászólásokat. El lehet húzni melegebb éghajlatra.. Prűd
2016. máj. 18. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En a baratommal mar csinaltam. Beultunk moziba leghatso sarokban ahol nem volt senki, es benyultunk egymas nadragjaba. Sima ugy volt, mondjuk eleg nehez volt nem hangoskodni. De vegul senki semmit nem vett eszre. :D
2016. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már, de sohasem úgy, hogy azzal a céllal mentünk. Csak valahogy úgy alakult. Kevesen is voltunk a nézőtéren, elég félreeső helyen is ültünk...
2016. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!