Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pisi-kaki szexben mi a jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pisi-kaki szexben mi a jó?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Sosem értettem. A fülzsírt divat lesz kenyérre kenni? De akit ez izgat..
2016. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem értem
2016. máj. 18. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Mi a jó a kikötözésben, a dildókban, a gyertyázásban, stb. ... van akit izgat ez a tevékenység és kész, mint ahogy másokat mások izgatnak. Nekem se a pisivel, sem a kakival nincs gondom :-P ... Viszont pl. nem értem azokat, akik csipeszekkel, meg tűkkel kínozzák magukat/egymást ... Kinek a pap, kinek a papné ... (Priviket még mindig nem kérek!)
2016. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ha egyszer valaki elmagyarázza, attól rózsaillatú lesz, ami büdi. Minek ezt megkérdezni? Mindenféle per, vagy nem per, verzió van. 1 a sok közül.
2016. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kakit en se ertem, nekem gusztustalan, mas meg eldonti maganak. De egy zuhany alatti vad szex kozben szivesen lepisilnem egy csaj melleit / arcat. Meg nem volt ra pelda, de akar forditva is mehetne, nem zavarna, ott a viz, lemosom.

Engem ebben egy felol izgat a csaj alarendeltsege, hogy mindent megtehetek vele. Imadom, ha nincsenek tabuk.

Ettol peldaul sokkal gusztustalanabbnak tartom a vaginalis kozosulest misszionarius pozba a 40 feletti nok felevel... (Nem rad gondoltam kedves olvaso, te a masik felebe tartozol;) )

2016. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket idióták találták ki. Ne menj bele mert undorító és etikátlan. Csak a nyomik csinálják. Mai nap néztem egy Fb live-t arról beszélt pár gyerek h ki szopná le őket. Persze 14 évesek voltak. És a sok tini csaj már írta h én én... Nevetségesek XDD. Remélem nem azt keresed benne h mi a jó hanem mi a rossz. És nem folytatsz ilyen tevékenységet ;) Attól h más csinálja attól még neked nem kell csinálni. Értem én h ott van a szocializáció vagy is a beilleszkedés a társadalomba de őket nem tudom a társadalom részének tekinteni XD
2016. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!